[opgelost] Forum dood na installeren Attachment Mod

Hulp nodig bij een modificaties of op zoek naar een MOD? Bekijk ons archief. Support wordt helaas niet meer verleend.
Forumregels

Sinds 1 januari 2009 wordt phpBB2 niet meer ondersteund.
Onderstaande informatie is verouderd en dient uitsluitend als archief.
phpBB2.0.x
Gesloten
MFBfreak
Berichten: 4
Lid geworden op: 17 dec 2006, 12:49

[opgelost] Forum dood na installeren Attachment Mod

Bericht door MFBfreak » 17 dec 2006, 12:57

Wat is het probleem? Na het installeren van de Attachment Mod geeft mijn forum een Fatal Error.
Wanneer ontstond het probleem? Toen ik de volgens de instructies gewijzigde bestanden had geupload
Adres van je forum: http://forum.mfbfreaks.com
Directe link naar de modification: http://www.phpbbmods.nl/view.php?id=216
phpBB versie: 2.0.21
Heb je onlangs een andere mod of stijl geïnstalleerd? Ja, de Attachment Mod van Acyd Burn
Heb je gezocht naar een antwoord? Dat heb ik inderdaad, maar mijn specifieke probleem lijkt nergens anders voor te komen. Bovendien ben ik geen PHP freak dus kan ik weinig verbanden leggen.


Beste mensen,

Onlangs wilde ik mijn forum verrijken met de mogelijkheid van het toevoegen van bijlagen. De Attachment Mod van Acyd Burn leek me een schitterende oplossing. Ik heb de nieuwe files geupload en vervolgens de /install uitgevoerd, maar kwam er toen achter dat ik vergeten was de bestaande bestanden die volgens de instructies waren aangepast, te uploaden. Oeps! Dat dus alsnog gedaan maar nu lijkt er toch ergens iets gigantisch verkeerd te zijn gegaan. Mijn forum zegt nu alleen nog maar:


Fatal error: Cannot redeclare attach_faq_include() (previously declared in /home/mfbfreaks/domains/mfbfreaks.com/public_html/forum/attach_mod/includes/functions_includes.php:18) in /home/mfbfreaks/domains/mfbfreaks.com/public_html/forum/attach_mod/includes/functions_includes.php on line 18

Kan iemand me vertellen waar ik het probleem moet zoeken? Die functions_includes.php is onderdeel van de nieuwe mod en is ge-upload zoals het hoort, maar wellicht wordt deze fout ergens anders door veroorzaakt? Tips zijn erg welkom...

Vriendelijke groet,

Thomas Baur
webmaster http://www.mfbfreaks.com
De Enige Echte Philips Motional Feedback Website!

Gebruikersavatar
Xanland
Berichten: 828
Lid geworden op: 23 jan 2005, 17:02
Locatie: Apeldoorn, The Netherlands
Contacteer:

Bericht door Xanland » 17 dec 2006, 14:35

Geef eens regel 10 t/m 25.
Mvg, Xanland.
phpBBmods
---
Muziekforum
---

MFBfreak
Berichten: 4
Lid geworden op: 17 dec 2006, 12:49

Bericht door MFBfreak » 17 dec 2006, 21:28

Hoi Xandland,

Ik vermoed dat je regel 10 tm 25 van mijn functions_includes.php bedoelt? Komtie:

Code: Selecteer alles

/**
* These are functions called directly from phpBB2 Files
*/

/**
* Include the FAQ-File (faq.php)
*/
function attach_faq_include($lang_file)
{
	global $phpbb_root_path, $board_config, $phpEx, $faq, $attach_config;

	if (intval($attach_config['disable_mod']))
	{
		return;
	}

Vriendelijke groet,

Thomas Baur
webmaster http://www.mfbfreaks.com
De Enige Echte Philips Motional Feedback Website!

MFBfreak
Berichten: 4
Lid geworden op: 17 dec 2006, 12:49

Bericht door MFBfreak » 18 dec 2006, 00:04

Woehoe, ik ben weer een stapje verder! :D:D:D

Na nogmaals driemaal de install.txt door te hebben gelezen (en via Google hetzelfde probleem op een duitse site te hebben gevonden) werkt mijn forum weer, dat wil zeggen het geeft weer beeld. Lezen van topics kan, alleen bij posten van een nieuw topic of een reply krijg ik deze melding:

Template->make_filename(): Error - file posting_attach_body.tpl does not exist

Mijzelf inmiddels kennende zal ik toch wel weer ergens verkeerd ge-CTRL-v-'t hebben, we gaan dus stug verder met zoeken en ik houd jullie op de hoogte :)

Grt!

Nymphy
Berichten: 1504
Lid geworden op: 28 mar 2003, 18:00
Locatie: Grevenbicht

Bericht door Nymphy » 18 dec 2006, 06:20

deze file : posting_attach_body.tpl

heb je gewoon niet geupload naar de gebruikte template map :)

MFBfreak
Berichten: 4
Lid geworden op: 17 dec 2006, 12:49

Bericht door MFBfreak » 18 dec 2006, 18:29

Inderdaad, en alsof dat nog niet genoeg was had ik ook de files van mijn andere-dan-subsilver-templates niet aangepast. Met enige creatieve interpretatie lijkt nu alles gelukt te zijn, en daar ben ik best trots op. Nog steeds PHP nitwit, maar kopiëren en plakken doet wonderen, evenals een goede handleiding en wat helpende handjes. Dank voor het meedenken!

Gesloten