userrow.ABLED

Hulp nodig bij een modificaties of op zoek naar een MOD? Bekijk ons archief. Support wordt helaas niet meer verleend.
Forumregels

Sinds 1 januari 2009 wordt phpBB2 niet meer ondersteund.
Onderstaande informatie is verouderd en dient uitsluitend als archief.
phpBB2.0.x
Gesloten
MartyF
Berichten: 3
Lid geworden op: 28 sep 2006, 15:33
Locatie: Edam

userrow.ABLED

Bericht door MartyF » 11 nov 2006, 15:12

Momenteel ben ik bezig een MOD een beetje aan te passen, o.a. de vertaling naar het Nederlands (is alleen een engels taalbestand bij). Het gaat om Advanced User Search 1.0.2 van R45.

Een probleempje waar ik niet uitkom is de variabele userrow.ABLED uit de template admin_user_search_results.tpl. De tekst die hieronder per gebruiker verschijn is Uitschakelen of Inschakelen, maar ik wil daar Actief of Inactief hebben staan. Dit is niet in het taalbestand terug te vinden.

Alhoewel ik steeds meer bijleer heb ik nog te weinig kennis van php om dit op te lossen. Waar haalt de template deze tekst vandaan, waar kan ik de tekst veranderen?

Alvast bedankt.

Groet,
Martin

Gebruikersavatar
Denskie War
Berichten: 479
Lid geworden op: 22 aug 2006, 17:08
Locatie: Hulsberg
Contacteer:

Bericht door Denskie War » 11 nov 2006, 15:22

als ik jou was zou ik bij alle bestanden die erbij zitten (en die je aanpast) even via ctrs+f naar een van die woorden zoeken.
Als je die dan in een bestand vind, haalt hij dat dus daarvandaan
Afbeelding

Gesloten