Pagina 1 van 1

Weghalen voorkeuren

Geplaatst: 09 jul 2006, 23:20
door Derky
Ik heb wat voorkeuren weggehaald zoals de optie verborgen (gewoon uit template bestand profile_add_body.tpl weggehaald),
maar als je via het administratiepaneel jezelf op verborgen zet en daarna gewoon je profiel aanpas dan ben je weer zichtbaar terwijl de optie er niet stond.

Hoe kan je instellen welke optie standaard gekozen wordt als het invoerveld niet zichtbaar is.
Zoals de opties
  • Onzichtbaar in 'Online gebruikers' lijst:
  • Gebruik altijd BBCode:
  • Gebruik altijd HTML:
  • Gebruik altijd smilies:

Geplaatst: 09 jul 2006, 23:26
door BetaDevil
Dan denk ik dat je dat moet veranderen in de database, bijvoorbeeld de Default veranderen.

Geplaatst: 10 jul 2006, 07:51
door svenn
Ik begrijp je vraag niet geheel. Eens je het invoerveld weghaalt uit het profiel kan je het enkel maar aanpassen in het admin paneel. En smilies enzo moet je ook nog posting_body.tpl aanpassen he ;)

Geplaatst: 10 jul 2006, 07:56
door Derky
svennson schreef:Ik begrijp je vraag niet geheel. Eens je het invoerveld weghaalt uit het profiel kan je het enkel maar aanpassen in het admin paneel.
Sommige mensen zetten dan gebruik altijd bbcode op UIT en dan weer zeuren dat het niet werkt. :P
Is dus de bedoeling dat je het alleen kan aanpassen in admin paneel.

Maar als mensen dat hun profiel aanpassen verspringt zo'n optie nog wel eens vanzelf op de andere keuze.

svennson schreef:En smilies enzo moet je ook nog posting_body.tpl aanpassen he ;)
Ja klopt.
BetaDevil schreef:Dan denk ik dat je dat moet veranderen in de database, bijvoorbeeld de Default veranderen.
He ja, ik zie het staan in de database.

Code: Selecteer alles

  `user_allowhtml` tinyint(1) default '1',
  `user_allowbbcode` tinyint(1) default '1',
  `user_allowsmile` tinyint(1) default '1',
Bedankt. :D

Geplaatst: 10 jul 2006, 08:00
door Paul
Je kan ze gewoon uit profile_add_body.tpl halen. De registratie/edit form dan worden de standaard opties gekozen, die hardcored in usercp_register.php staan. Als je dat dus niet helemaal wilt, moet je daar het gaan aanpassen, zodat het daar gebruik maakt van de $userdata array :)

Geplaatst: 10 jul 2006, 08:30
door Derky
Oke, ik zal eens kijken.