Pagina 1 van 1

is er een mod? eigenlijk 2

Geplaatst: 05 dec 2005, 20:03
door TWEagle
  • 1.die alleen de points van de cash mod integreert in het forum
    2.die een mod paneel echt maakt en waar dat je bepaalde functies aan bepaalde members kunt toevoegen maar niet adminfuncties maar wel deelfora als dit nodig is. eigenlijk een kleine opgeschoonde junior adminmod

Geplaatst: 06 dec 2005, 14:24
door TWEagle
is dit zo moeilijk of begrijpen jullie mijn vragen niet

als jullie het niet begrijpen wil ik het wel eens uitleggen

Geplaatst: 06 dec 2005, 15:32
door Bee
De vragen zijn meestal wel duidelijk, het probleem is waarschijnlijk dat er geen aanpasssingen voor zijn. De tweede is in dit geval wel onduidelijk.

Als je de Cash Mod teveel van het goede vind, bestaat er ook nog de Points Mod. Omdat deze niet meer te vinden is op het internet zelf, zal je iemand die het bestand heeft (ik) heel lief moeten aankijken en moeten wachten totdat hij het online zet.

Geplaatst: 06 dec 2005, 16:53
door TWEagle
kijkt je heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel lief aan

en vraagt zich een beetje af of je eht mss ook via msn kunt doorgeven?

als dat mag van u

Geplaatst: 06 dec 2005, 21:04
door TWEagle
ik heb een klein probleemke

in die pointsystem staat deze code en die vind die nergens

Code: Selecteer alles

admin/admin_forums.php

#
#-----[ FIND ]------------------------------------------
#


			$statuslist .= "<option value=\"" . FORUM_LOCKED . "\" $forumlocked>" . $lang['Status_locked'] . "</option>\n"; 
ik heb al op elk woord gezocht en hij vind eht nergens

waar moet ik dan naar zoeken

het is wel een gemodde versie van CH

is het dit?

Geplaatst: 06 dec 2005, 21:45
door Bee
Categories Hierarchy 2.1.1? Dan lijkt mij het logisch dat je het niet kan vinden.

Geplaatst: 06 dec 2005, 21:55
door TWEagle
de laatste is het

ik d8 2.1.4

dan kan ik die niet toevoegen daarop?

Geplaatst: 06 dec 2005, 22:48
door Bee
Ik denk het niet.

Geplaatst: 02 jan 2006, 00:30
door DjConfused
Bee schreef:De vragen zijn meestal wel duidelijk, het probleem is waarschijnlijk dat er geen aanpasssingen voor zijn. De tweede is in dit geval wel onduidelijk.

Als je de Cash Mod teveel van het goede vind, bestaat er ook nog de Points Mod. Omdat deze niet meer te vinden is op het internet zelf, zal je iemand die het bestand heeft (ik) heel lief moeten aankijken en moeten wachten totdat hij het online zet.
Kheb je een Pm gestuurd

Kheb de Points Mod Nodig :D

Re: is er een mod? eigenlijk 2

Geplaatst: 02 jan 2006, 08:23
door XGE_Lithium
The_White_Eagle schreef:
  • 2.die een mod paneel echt maakt en waar dat je bepaalde functies aan bepaalde members kunt toevoegen maar niet adminfuncties maar wel deelfora als dit nodig is. eigenlijk een kleine opgeschoonde junior adminmod
Misschien zou je bij 1 van deze kunnen kijken:

Moderator Ban Panel

This hack creates a new ban control panel for access by moderators of forums, to help administrate the forums.

This will only give access to moderators and NOT admins, however I'm working on that to give both access. This is only a page access, you'll need to make your own image link if so desired.

Full installation notes are supplied in the hack file.

You cannot ban an administrator or moderator.


==================================

Moderator CP

This hack will add a Moderator CP that is available to all of your moderators.

They can disallow usernames, edit ranks, edit smilies, manage users profiles, ban users, mass email, etc.

They have a similar link at the bottom, similar to the admin control panel link that is displayed for administrators.

Admins can enable/disable each admin panel module so that moderators can either access it or not access it. Administrators are protected against messes that could potentially be made by moderators.

It is very simple and easy to install and completely integrated with phpBB 2.

This hack is fully compatible with the User Level hack and it's moderator level.


==================================

En anders zou je deze lijst met Search/Finds kunnen checken, of er iets leuks bijzit.

Of begrijp ik het nu helemaal verkeerd, en is dat niet wat je wilt?

Geplaatst: 05 jan 2006, 14:29
door ik ben gek
en junior admin dan?
kan je je willekeurige keus aan een lid of mod geven.