Pagina 1 van 1

Vuurwerk game

Geplaatst: 30 nov 2005, 21:26
door Spito
Hey,

Ik ben een vuurwerk spel aan het maken op mijn phpbb forum.

Ik heb een cash hack geinstaleerd (voor het geld :P) en een shop mod waar je vuurwerk kan kopen (ik heb van filmpjes plaatjes gemaakt zodat het wat echter lijkt) Nou is mijn grootste probleem nog :

Ik wil graag spelletjes hebben die met vuurwerk te maken hebben en waar je punten mee kan verdienen, ik kan wel zorgen voor flash games, maar hoe kan ik instellen dat je er punten voor krijgt en doe ik dat met de activitie mod (ofzo) En het laatste probleem : Mijn einddoel.

Ik dacht dat het wel leuk was om alles wat je gekocht had met een filmpje af te laten spelen maar hoe kan je van alles wat die persoon heeft gekocht in 1 scherm laten afspelen, maar misschien heeft een andere weer ander vuurwerk dus weer een nieuw filmpje.

Dit is niet echt een goed werkend idee (het einddoel) Weet iemand misschien een mod waar je met een paar kleine aanpassingen toch iets kan maken wat met vuurwerk te maken heeft, en wat mensen leuk vinden, en wat een beetje spannend is (misschien is het een idee om zoiets als online soccermanager of een spel als barafranca)

Weet iemand misschien nog hoe je kan instellen dat je bijv bij het kopen van Illegaale stuff uit de shop mod een keertje gepakt kan worden en een boetje krijgt en je vuurwerk weg is?

Ik hoop dat dit een beetje duidelijk is ... Alvast bedankt.

Groetjes Wouter.