Pagina 1 van 1

Profile Photo -> kan geen foto uploaden

Geplaatst: 30 aug 2005, 10:06
door MaFKeeZ
Hallo!

Even een vraagje! (Zal proberen zo duidelijk mogelijk te zijn) :roll:

Ik heb onlangs de MOD "Profile Photo & Profile Signature" geïnstallerd, welke ik van phpbbhacks.com heb gedownload. Hiermee kunnen de leden dus een foto in hun afbeelding zetten en wordt hun onderschrift in het profiel weergegeven.

Nu is er een probleem met het foto-gedeelte. Wanneer ik een plaatje van mijn PC selecteer om te uploaden, en ik druk vervolgens op OK om mijn profiel op te slaan blijf ik een melding krijgen dat de foto minder dan 100KB moet zijn terwijl ik dan een plaatje probeer te uploaden van ongeveer 8KB :o

Ook als ik in het admingedeelte bij configuratie instel dat de foto 1024KB mag zijn dan blijft ie die melding geven maar dan met 1024KB natuurlijk.

Kortom op de 1 of andere vage manier klopt er iets niet met het lezen van de bestandsgrootte denk ik, maar ik kan er zelf niet achter komen wat het nou precies is. Zou iemand mij AUB even kunnen helpen hiermee?

Ohja ik heb de map van de avatars gebruikt om de foto's te uploaden aangezien avatars wel gewoon geupload kunnen worden. Maar ook dit mocht niet helpen..

Groetjes,
Kees :bier:

Geplaatst: 30 aug 2005, 10:11
door MaFKeeZ
Nog een toevoeging, als je wilt kun je testen met de gebruiker Test op mijn forum die ik tijdelijk ff heb aangemaakt.

Gebruikersnaam = Test
Wachtwoord = Test

Wat ook vreemd is, als ik registreer en dan een foto upload van mij pc doet ie het wel gewoon! Het zit hem dus ergens in Profile_Add.. maar dan nog kan ik niet helemaal uitvogelen hoe dat nou zit..

Alvast bedankt!

link : http://www.mafkeez.com

Geplaatst: 30 aug 2005, 10:13
door MaFKeeZ
Nevermind :? :shock:

Probleem is opgelost.. naja opgelost.. het ligt aan Mozilla Firefox, die gebruik ik normaal gesproken. Nu probeerde ik het met IE en ja hoor.. daar werkt het wel gewoon :shock: iemand een idee waar dat aan ligt toevallig?