Pagina 1 van 1
Categories Hierarchy
Geplaatst: 15 jul 2005, 18:40
door Martinlp
http://ptifo.clanmckeen.com/download.php
daar kan je dus de ch mod downloaden... ik heb een vraagje: iemand had hier ergens gezegd dat ik beter de 2.04 mod kan nemen ipv 2.1x, wrom is dat dan? En is het trouwens verstandig om deze mod te installeren, aangezien je niet kan updaten (dan moet je eerst alles weghalen en dan weer opnieuw installeren)?
en is deze mod te combineren met deze:
http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.php?t=138032?
Geplaatst: 18 jul 2005, 16:56
door Luuk
Volgens mij zitten in 2.1 veel meer (onnodige) dingen dan in 2.0. De mod is vast te combineren met die wat je noemt, maar dan wordt het denk ik toch wat anders, het zal niet meteen werken maar uiteindelijk zou hetzelfde resultaat haalbaar moeten kunnen zijn.
Geplaatst: 18 jul 2005, 20:14
door Martinlp
Maar die functies, die wil ik juist allemaal hebben op mijn forum. Maar wie zou mij eventueel willen helpen om die functie juist te laten werken? Ik heb namelijk niet zoveel verstand van php. En ik heb al een functie gezien die al niet meer goed zal werken, maar nog wel in de database klopt. Enkel moet er wat veranderd worden aan de bestanden
Re: Categories Hierarchy
Geplaatst: 18 jul 2005, 20:47
door Coen
Martinlp schreef:[...]
daar kan je dus de ch mod downloaden... ik heb een vraagje: iemand had hier ergens gezegd dat ik beter de 2.04 mod kan nemen ipv 2.1x, wrom is dat dan? En is het trouwens verstandig
[...]
Dat is bee waarschijnlijk geweest, het komt inderdaad doordat die nieuwe versie meer aanpast dan je waarschijnlijk wilt!

Geplaatst: 19 jul 2005, 16:02
door Martinlp
toch nog bedankt voor jullie support. Ik heb hem inmiddels geinstalleerd:
http://www.flowrider.nl/forum, maar er zit 1 kleine fout in. Ik heb al op het officiele CH support forum hulp gevraagd