Pagina 1 van 1

[verplaatst]clock_mod fout instal

Geplaatst: 16 mar 2005, 00:33
door tolongua
hallo ik ben tolongua en pas beginnend met een php forum, mijn excuus als deze topic hier niet hoort maar ik wil graag een clock in het forum plaatsen de find en replace lines die snap ik wel maar nu zie ik dit

#-----[ COPY ]------------------------------------------
#Just goes in your main /phpBB2/ folder.
#

copy Clock.swf to Clock.swf

#
#-----[ OPEN ]------------------------------------------
#
templates/subSilver/index_body.tpl

nu gaat het om de lijn copy Clock.swf to Clock.swf

ik heb deze gezocht maar die zie ik dus niet in de mappen te staan moet ik dan deze file gewoon in de hoofdmap plaatsen ?? of bij admin map?? en moet ik in de myphpadmin ook een extra table aan maken ? sorry voor de vele vragen :oops:
ik hoop dat jullie mij kunnen helpen hier mee :wink:

Verplaatst naar MOD Support - Stef

Geplaatst: 16 mar 2005, 12:32
door Stef
Geeft niks hoor, iedereen begint een keer.

Hij zegt gewoon pak uit de Modification map (waar de install in stond) het bestand Clock.swf en plak die in de phpBB2/ map (de map waar index.php in staat). En dan moet 'ie het doen. :)

Geplaatst: 16 mar 2005, 14:10
door tolongua
dank je voor de uitleg ik ga het even proberen en sorry dat ik hem in de verkeerde topic heb geplaatst :oops: :oops: :wink:

Geplaatst: 16 mar 2005, 14:50
door tolongua
bedankt hij werkt :lol: :lol: