Pagina 1 van 1

attachment wordt niet weergeven.

Geplaatst: 02 feb 2005, 19:56
door Paul
Wat is het probleem? Wanneer je een attachment toevoegd aan een bericht wordt hij niet weergeven. Wanneer je een een pm er een toevoegt wordt hij wel weergeven
Wanneer ontstond het probleem? Sinds ik hem heb geinstalleerd gister.
Adres van je forum: http://www.paulscripts.nl Inloggen met test en test
Geïnstalleerde mods:
Attachment.
Yellow card
extreme styles
ezportal
Eigen portal admin
birdday
topic rate
color syntax
Flags mod
Kennisbank
Rules
Huidige template: MorpheusXRed
phpBB versie: 2.0.11
Host: Lycos
Heb je onlangs een mod of stijl geïnstalleerd? Ja alle bovenstaande, maar als laatste de attachement.
Heb je gezocht naar een antwoord? Ja maar kon het niet vinden. ook heb ik gekeken of ik niet iets was vergeten toe te voegen in viewtopic_body.tpl.

Geplaatst: 02 feb 2005, 20:04
door Bee
Geen foutmelding ofzo? Ik ben toch bang dat je iets bent vergeten :?

Geplaatst: 02 feb 2005, 20:11
door Paul
Neej helemaal niks :(. En heb drie keer alles gecontroleerd en ben in viewtopic.php en viewtopic_body.tpl helemaal niks vergeten :(

Geplaatst: 02 feb 2005, 20:56
door Paul
Ik heb het tijdelijk opgelost door dat stukje te laten returnen en dan in viewtopic.php het te parse, maar dit is natuurlijk niet de bedoeling. Het werkt nu dus, maar als iemand een betere oplossing weet graag :D.