Pagina 1 van 1

EZportal en .htaccess en google indexeren

Geplaatst: 18 jan 2005, 18:36
door Fantom
Een beetje wazig topic dat weet ik maar ik wist ff niet anders hoe ik het moest omschrijven.

Ik heb PHPBB 2.0.11 en EZportal beide in de root van mijn webserver geInstalleerd. De webserver staat op Lycos. Als je nu naar de site gaat dan kom je automatisch op de index(.php) van het forum. Index.php is het eerste bestand dat door lycos wordt opgevraagt.

Je voelt hem al hangen natuurlijk. Ik wil dat als je op de site komt je naar de portal gaat en niet direct naar het forum. Dit heb ik opgelost door een .htaccess file te maken die een request naar portal.php stuurt.
Dit werkt prima. Gebruikers komen nu direct op de portal uit.

Probleem is alleen dat het er op lijkt dat google dit niet fijn vindt als de googlebot de site wil gaan indexeren.

Is er iemand die hier al eens mee te maken heeft gehad en hoe je dat het beste kan oplossen. :?:
Ik dacht eerst door de index.php te hernoemen maar dat is een heel of een job schijnt. En zo ver ik weet is er niet een standaard mod die beschrijft hoe je de naamgeveing van de index.php kan aanpassen.

Alvast bedankt voor jullie hulp :thumb:

Geplaatst: 21 jan 2005, 09:41
door Fantom
Weet echt niemand hoe je dit nu het beste op kan lossen? :cry:
Ik zal toch echt niet de enige zijn met deze vraag neem ik zo aan. :roll:

Re: EZportal en .htaccess en google indexeren

Geplaatst: 21 jan 2005, 22:41
door mosymuis
Fantom schreef:Probleem is alleen dat het er op lijkt dat google dit niet fijn vindt als de googlebot de site wil gaan indexeren.
Hoe kom je hierbij? Google zal de protal aangereikt krijgen, niets raars aan en niets mis mee, lijkt me.

Anyway, lees deze threads eens door voor meer info over Google en phpBB:
http://www.phpbb.nl/viewtopic.php?t=9987
http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.php?t=32328