Pagina 1 van 1

Gebruikersgroepen velden toevoegen

Geplaatst: 02 jan 2005, 17:17
door FolX
Is daar misschien een mod voor om meer velden toe te voegen bij de gebruikersgroepen?

Geplaatst: 02 jan 2005, 17:24
door ElbertF
Wat voor velden zou je willen toevoegen? Om profielen uit te breiden heb je wel een mod..

Geplaatst: 02 jan 2005, 17:38
door FolX
Mwa je hebt zo'n mod waarmee je dingen kunt toevoegen in je profiel zoals favouriete voetbalploeg, favouriete muziek enz.
Nu vroeg ik me af of je ook een mod hebt om dat soort dingen toe te voegen bij de gebruikersgroepen.

Geplaatst: 02 jan 2005, 17:53
door ElbertF
Spambot schreef:Wat voor velden zou je willen toevoegen?
In een groep zitten meerdere mensen, dan heeft het toch geen zin om bijvoorbeeld een "favoriete auto" veld toe te voegen?

Geplaatst: 02 jan 2005, 17:58
door FolX
Spambot schreef:
Spambot schreef:Wat voor velden zou je willen toevoegen?
In een groep zitten meerdere mensen, dan heeft het toch geen zin om bijvoorbeeld een "favoriete auto" veld toe te voegen?
Oke jij maakt als admin een gebruikersgroep aan, dan kun je alleen groepnaam en groepomschrijving geven nu vroeg ik me af of je daar meer velden kan toevoegen dus niet dat de leden bij registratie meer velden krijgen maar als jij als admin een groep aanmaakt dat je meer invulvelden krijgt.

Geplaatst: 02 jan 2005, 18:08
door ElbertF
Ik vraag me nog steeds af wat je dan concreet voor velden wilt, vooral omdat je alles bij de beschrijving kwijt kan. Maar ik begrijp wat je bedoeld, en ik heb nooit een dergelijke mod gezien. Alles is te maken, hoewel het redelijk wat werk vergt om in de ACP velden toe te voegen.

Geplaatst: 02 jan 2005, 18:14
door FolX
Spambot schreef:Ik vraag me nog steeds af wat je dan concreet voor velden wilt, vooral omdat je alles bij de beschrijving kwijt kan. Maar ik begrijp wat je bedoeld, en ik heb nooit een dergelijke mod gezien. Alles is te maken, hoewel het redelijk wat werk vergt om in de ACP velden toe te voegen.
Ga wel even kijken of ik die van velden toevoegen bij profiel een beetje kan ombouwen in ieder geval bedankt voor je antwoord.

Geplaatst: 02 jan 2005, 18:15
door ElbertF
Dat ombouwen lijkt me niet handig, jouw mod zal er totaal anders uit moeten zien.