Memberlist Rank images

Hulp nodig bij een modificaties of op zoek naar een MOD? Bekijk ons archief. Support wordt helaas niet meer verleend.
Forumregels

Sinds 1 januari 2009 wordt phpBB2 niet meer ondersteund.
Onderstaande informatie is verouderd en dient uitsluitend als archief.
phpBB2.0.x
Gesloten
Gebruikersavatar
SharK_^
Berichten: 52
Lid geworden op: 08 jul 2005, 11:45

Memberlist Rank images

Bericht door SharK_^ » 13 jul 2005, 15:39

Ik heb een MOD toegevoegd aan m'n template, waarmee je de ranks kan zien in de gebruikerslijst, maar ik zie de images niet.
Er staat wel Rang in de lijst, maar de vakken eronder zijn leeg (ook geen wit vakje met een rood kruisje..)

2x in memberlist.php staat:

Code: Selecteer alles

<img src="' . $images['rank'] 
Betekend dit dat de rank-images in de map 'images' staan. Mijn rank images staan in de map 'images/ranks'. Hoe moet ik dit dan veranderen?

Ik heb nu de rank-images al in de map phpBB2 gezet, in de admin daarvan, in de map images in m'n template, in de map images in de map phpBB2 (waar alles dus geinstalleerd staat) maar ik zie ze nog niet!! :(
Ik ben echt vanalles aan het uitproberen maar het lukt me gwoon niet!
Kan iemand me helpen?? Ik kom er niet meer uit...
(ik heb niet veel verstand van php, wel aardig wat van html)

ps. Ik heb de zoekfunctie al gebruikt om te zoeken naar een oplossing.
Ik ben niet bijgelovig, want dat brengt ongeluk..

Gebruikersavatar
SharK_^
Berichten: 52
Lid geworden op: 08 jul 2005, 11:45

Bericht door SharK_^ » 14 jul 2005, 13:26

hij doet het al!! ik heb het nog is nagekeken.. en ik had een stukje tekst dat je na zo'n } haakje moest plaatsen, ervoor gezet. En om dat ene haakje deed m'n hele gedoetje het niet!! echt dom van mij... :oops:
maar goed, het is opgelost. :D
Ik ben niet bijgelovig, want dat brengt ongeluk..

Gesloten