Pagina 1 van 1

Kan bericht niet wijzigen...

Geplaatst: 09 aug 2012, 23:21
door kleinehondenforum
  • Adres van je forum: http://www.kleinehondenforum.nl
    Event. modificaties op je forum: -
    Wanneer ontstond het probleem? Vanaf het begin..
    phpBB versie: gewoon nieuwste versie


    Heb je onlangs iets veranderd aan je forum? ander thema erop gezet, gedownload van internet
    Wat is het probleem?
Als ik een bericht post, hoor ik deze te kunnen wijzigen door op de 'wijzig-knop' te drukken. Deze is nergens te vinden. Ik neem ook aan als ik dat zelf als beheerder niet kan, dat nieuwe gebruikers dat ook niet zullen kunnen. Voordat ik mijn forum bekend maak, wil ik dit graag opgelost hebben.
Nu heb ik wel gelezen over een dezelfde probleem en dat het ligt aan het ontbreken van een nederlandstalige afbeeldingenset voor deze stijl. Maar ook dan heb ik geen enkel idee hoe ik dit kan oplossen.
Hopelijk kan iemand mij hierbij helpen :!: :roll:

UPDATE
Ik heb het gevonden! Zo stom :!: :!: Hele middag naar gezocht en dan los ik het op een paar minuten na dit bericht :P

Re: Kan bericht niet wijzigen...

Geplaatst: 09 aug 2012, 23:38
door Pola
De afbeeldingen van de nederlandstalige knoppen missen inderdaad.
Je kunt dat even snel oplossen, maar dan heb je nog niet de nederlandse knoppen in de juiste kleur.
Je kunt
  • de folder /styles/eMuza_summer/imageset/en kopieren naar /styles/eMuza_summer/imageset/nl. Dan heb je de engelstalige knoppen in de goede kleur. Of
  • de folder /styles/prosilver/imageset/nl kopieren naar /styles/eMuza_summer/imageset/nl. Dan heb je de nederlandstalige knoppen in de rood/blauw/grijs kleur van de standaard stijl prosilver.
Naast deze afbeeldingen heb je nog een (groter) probleem. Je forum is versie 3.0.10, maar de stijl die je gekozen hebt is voor 3.0.7. Je zult die stijl handmatig moeten bijwerken naar versie 3.0.10 of je moet een stijl zoeken die wel geschikt is voor 3.0.10.
Als je deze stijl blijft gebruiken zonder de stijl te updaten, zul je tegen de nodige probleempjes aanlopen.

Re: Kan bericht niet wijzigen...

Geplaatst: 09 aug 2012, 23:44
door kleinehondenforum
Ja ik moet alleen zoeken waar ik een woordje kan veranderen. Op mijn forum heb je een menu bovenaan zoals ook 'profiel' alleen wordt dat weergegeven als Poczta. Het moet ergens in de html code te wijzigen zijn, alleen zijn er zoveel aparte html files van deze style dat ik gewoon niet weet waar ik het moet vinden.
Maar voor de rest lijkt alles nog wel goed te werken. Het was ook erg moeilijk om een stijl te vinden die ik mooi vond en dit is de enige die ik wel mooi vond passen bij mijn forum

Re: Kan bericht niet wijzigen...

Geplaatst: 10 aug 2012, 00:03
door Pola
Ik kan je voor 100% garanderen dat er dingen zijn die niet werken met deze verouderde stijl.

Als gast zie ik geen "Poczta". Kun je een test account geven of eventueel een screenprint waarop die tekst staat?

Re: Kan bericht niet wijzigen...

Geplaatst: 10 aug 2012, 00:15
door kleinehondenforum
Ik heb het al gevonden :) Als ik iets tegen kom wat niet werkt, zal vast goed komen en zo niet, zal ik gewoon moeten zoeken naar een andere stijl. Al het belangrijke werkt in elk geval! :D