Pagina 1 van 1
Beheerders leden berichten wijzigen
Geplaatst: 16 jul 2012, 20:38
door belfiets
- Adres van je forum: http://www.outdoordogs.nl/vriendendzg1
Event. modificaties op je forum:..
Wanneer ontstond het probleem?gisteren
phpBB versie:3.0.10
Heb je onlangs iets veranderd aan je forum?nee
Wat is het probleem?
Vanaf het begin heb ik de premissies ingesteld Het Forumteam is het beheerdersteam die dezelfde permissies heeft als de rol beheerder / groep beheerder.
Na een zoek werk heb ik onderstaande gevonden en toegepast.
Echter kan ik wel al sinds het begin berichten wijzigen, maar mijn mede beheerders niet...
Ook niet na onderstaande te hebben gedaan, ook zie ik:
Berichtacties (kan berichten wijzigen: ja)
Nergens staan bij het geen waar het stappenplan mij heen stuurt...
Je kan de permissies van rollen ook globaal instellen en wijzigen. Dan hoeft dat niet steeds handmatig via geavanceerde permissies die je kan wijzigen wanneer je een rol aan het toewijzen bent.
Beheerderspaneel --> tabblad Permissies --> Permissierollen (links in het venster) --> Moderator rollen --> Kies een rol die je wilt wijzigen of maak zelf een rol aan --> Berichtacties (kan berichten wijzigen: ja) --> als je klaar bent bevestig.
Nu nog deze rol toewijzen aan de juiste groep. Dat kan ook vanuit het tabblad Permissies en vanuit het tabblad Gebruikers en groepen.
Bijvoorbeeld:
Tabblad permissies (algemene permissies) --> Permissie groepen --> Selecteer de moderatorgroep --> Selecteer type --> selecteer rol --> bevestig (per type moet je bevestigen, je kan niet omstebeurt een type kiezen en de rol instellen en dan 1x voor al de types bevestigen). De juiste permissies moeten volgens mij ook per groep aan de verschillende forums worden ingesteld (forum gebaseerde permissies --> forum moderators).
Re: Beheerders leden berichten wijzigen
Geplaatst: 16 jul 2012, 23:02
door Pola
Kun je voor één van de leden van Het Forumteam het volgende controleren:
Beheerderspaneel - PERMISSIES - Toon globale moderator permissies - Voer de naam in van het lid bij "Zoek een lid:" en klik op
Bekijk permissies
- klik op het

icoontje voor "Kan berichten wijzigen" - Toon hier wat je dan te zien krijgt in het pop-up schermpje.
Re: Beheerders leden berichten wijzigen
Geplaatst: 16 jul 2012, 23:47
door belfiets
Ah de fout is opgelost!
Ik moest de personen individueel toevoegen!
Bedankt Pola! Weer iets geleerd!
Re: Beheerders leden berichten wijzigen
Geplaatst: 17 jul 2012, 00:20
door Pola
Waar heb je de personen nu individueel aan toegevoegd? Dat zou niet moeten hoeven. Daarom vroeg ik naar het resultaat wat je te zien zou krijgen.
Re: Beheerders leden berichten wijzigen
Geplaatst: 17 jul 2012, 16:06
door belfiets
Pola schreef:Waar heb je de personen nu individueel aan toegevoegd? Dat zou niet moeten hoeven. Daarom vroeg ik naar het resultaat wat je te zien zou krijgen.
De personen zijn individueel toegevoegd in de moderator permissies...
Zou ik dus Het Forumteam als groep toevoegen dan zou dit ook moeten werken?
Re: Beheerders leden berichten wijzigen
Geplaatst: 17 jul 2012, 17:11
door Pola
Ja. En dat werkt makkelijker en voorkomt fouten in de toekomst. Je kunt dan simpelweg door leden toe te voegen aan die groep of te verwijderen uit die groep er voor zorgen dat de permissies goed staan. Nu moet je in zulke gevallen er goed bij nadenken dat je de individuele permissies allemaal goed zet.
Re: Beheerders leden berichten wijzigen
Geplaatst: 17 jul 2012, 20:50
door belfiets
Pola schreef:Ja. En dat werkt makkelijker en voorkomt fouten in de toekomst. Je kunt dan simpelweg door leden toe te voegen aan die groep of te verwijderen uit die groep er voor zorgen dat de permissies goed staan. Nu moet je in zulke gevallen er goed bij nadenken dat je de individuele permissies allemaal goed zet.
Bedankt Pola voor de tip,
Ik ga het doorvoeren!
Hier mag een slotje op hoor.