Pagina 1 van 1

Updaten van 2.0.21 naar 3.0.10

Geplaatst: 04 jun 2012, 14:54
door huntwarrior9
Felicitaties voor het nieuwe team!

Onze website is outdated en ik vraag mij af, als nieuweling in dit gebeuren hoe moet dit?

http://www.huntingtonlotgenoten.nl/forum/index.php 2.021 en ben net uren bezig geweest SPAM etc te verwijderen.

Kunnen jullie mij hierbij adviseren?

Groeten Hans
Afgeplitst van Team update
- Ger

Re: Discussie: phpBB.nl's Team Update

Geplaatst: 04 jun 2012, 15:21
door David
huntwarrior9 schreef:Felicitaties voor het nieuwe team!

Onze website is outdated en ik vraag mij af, als nieuweling in dit gebeuren hoe moet dit?

http://www.huntingtonlotgenoten.nl/forum/index.php 2.021 en ben net uren bezig geweest SPAM etc te verwijderen.

Kunnen jullie mij hierbij adviseren?

Groeten Hans
Uiteraard kunnen we je helpen, je zult sowieso moeten updaten, converteren naar 3.0.10. phpbb2 wordt door ons namelijk niet meer ondersteunt. Ik zou je alleen willen vragen even een topic in het support forum te openen. Dit bericht is niet de plek om support te geven ;)

Re: Updaten van 2.0.21 naar 3.0.10

Geplaatst: 04 jun 2012, 15:39
door Ger
Ik heb het afgeplitst. Zou je nog even de support template willen invullen?

Re: Updaten van 2.0.21 naar 3.0.10

Geplaatst: 04 jun 2012, 23:23
door Pola
Om te kunnen converteren van phpBB2 naar phpBB3 heb je zowel een installatie van phpBB2 (het forum dat je wilt migreren) en van phpBB3 (een nieuwe installatie) nodig.

Nadat phpBB3 geinstalleerd is, heb je de mogelijkheid om het phpBB2 forum te converteren met de ingebouwde converter. Tijdens de conversie wordt gevraagd naar informatie met betrekking tot het phpBB2 forum (wat gevonden kan worden in het config.php bestand van de phpBB2 installatie).

Alle gebruikers, berichten, topics, forums, PB's, enz. worden geconverteerd. Stijlen en geinstalleerde modificaties (met uitzondering van de verjaardag en de bijlage mods die door de converter ondersteund worden) worden niet geconverteerd.

De phpBB2 database zelf wordt niet aangepast. De gegevens worden gelezen en geconverteerd/verplaatst naar de phpBB3 database. Als er dus iets mis gaat, is het phpBB2 forum nog steeds ongewijzigd.
Nadat de conversie klaar is en je tevreden bent over het resultaat, dan kun je desgewenst de phpBB2 bestanden en database back-uppen en verwijderen. Deze zijn op geen enkele manier verbonden met de phpBB3 installatie.