Pagina 1 van 1

Hoe kan ik een bericht wijzigen in mijn forum?

Geplaatst: 13 nov 2011, 21:37
door fenna
  • Adres van je forum: http://
    Event. modificaties op je forum:
    Wanneer ontstond het probleem?
    phpBB versie:3.0.9 volgens mij


    Heb je onlangs iets veranderd aan je forum?neen wat betreft mijn probleem niet
    Wat is het probleem?
Ik heb een forum van phpbb.nl gedownload en alles geinstalleerd zoals het hoort. Daar zijn geen problemen mee. Ik ben bijna klaar met mijn forum, en ben nog wat dingetjes aan het testen.
Hierbij ondervind ik een probleem, ... als ik als beheerder een bericht plaats (dus eerst een nieuw bericht, wil ik na het plaatsen hiervan, bijvoorbeeld omdat ik een fout tikte of iets vergat toe te voegen nog, het bericht willen wijzigen. Maar dat schijnt mij niet te lukken. Nochtans ben ik als Beheerder ingelogd en heb ik de permissies voor het welbepaalde forumonderdeel voor beheerders op volledige toegang staan.

Toch ga ik opnieuw naar het bericht en open het, wanneer dit open staat op het scherm, zie ik nergens de mogelijkheid om dit bericht 'aan te passen" of te "wijzigen'? Ik zie wel bovenaan een kruisje een vraagteken en een uitroepteken staan (om bvb te delten, informatie, ... maar niets om het bericht te wijzigen, ...)

Ik kan dit niet in een gewoon onderwerp, noch in een mededeling of wat anders? Ik begrijp dat ik mogelijk alleen kan wijzigen in een bericht dat ik zelf gepost heb, maar dat lijkt me ook niet te lukken.

Zoals hierboven gemeld, postte ik als beheerder een bericht, en zie ik daar een fout instaan als ik later het bericht in het forum lees, ... ik wil dit dus wijzigen bvb.

Hoe moet ik dit doen aub?
Voor ik dit weet, kan ik mijn forum niet toegankelijk maken voor de eerste bezoekers natuurlijk, dus pas nadat ik weet hoe ik dit kan wijzigen, kan ik mijn forum pas openbrengen op mijn site.

In de hoop dat hier iemand duidelijkheid over kan brengen.

Dank u vriendelijk

Re: Hoe kan ik een bericht wijzigen in mijn forum?

Geplaatst: 14 nov 2011, 15:34
door Jim
Zou je even een link naar je forum willen plaatsen? :)

Re: Hoe kan ik een bericht wijzigen in mijn forum?

Geplaatst: 14 nov 2011, 15:58
door Ger
Fenna, wil je niet binnen 24 uur je bericht omhoog halen? Zie ook #3.5

Re: Hoe kan ik een bericht wijzigen in mijn forum?

Geplaatst: 14 nov 2011, 17:24
door Jim
OK, ik heb er even naar gekeken :) (link via PM verstuurd)

Het lijkt erop dat je stijl hier het probleem is. Zorg eens dat je in de map styles/jouwstijlnaam/imageset de map "en" veranderd in de naam "nl". ;)

Re: Hoe kan ik een bericht wijzigen in mijn forum?

Geplaatst: 14 nov 2011, 17:49
door fenna
@ Jim, het is de nagel op de kop!!! Het werkt nu perfect, inderdaad, ik had de taal ingesteld als NL, ik vermoed dat het daarmee te maken moest hebben, ik heb die map nu NL genaamd en het knopje "edit" verschijnt nu wel!

Hartelijk dank.

@ Ger, mijn excuses, ik was onwetend, zal niet meer gebeuren