Pagina 1 van 1

bbcode alleen voor beheerders en moderators

Geplaatst: 07 aug 2011, 19:01
door Robinbon
phpBB versie: 3.0.9

Ik heb een bbcode die alleen maar mag gebruikt worden door moderators en beheerders,
gaat dit?

Re: bbcode alleen voor beheerders en moderators

Geplaatst: 07 aug 2011, 19:17
door David
Dit is standaard niet mogelijk, ik ken alleen deze mod Die zorgt dat jij bij bbcode een vinkje kan aanzetten zodat die alleen bij moderators worden getoond, je kan heb wijzigen voor alleen beheerder. Maar beide heb ik nog geen mod voor gezien.

Alleen dezedeze, maar die moet je niet Live gaan gebruiken. Die zit nog maar in de test fase. Dus kan nog van alles mis mee zijn!

Re: bbcode alleen voor beheerders en moderators

Geplaatst: 07 aug 2011, 19:55
door FreakyBlue
Robinbon schreef:phpBB versie: 3.0.9

Ik heb een bbcode die alleen maar mag gebruikt worden door moderators en beheerders,
gaat dit?
Een tussenoplossing (en die in mijn ogen ook net zo effectief kan zijn, zonder het forum te hoeven editen) is de BBCode simpelweg niet zichtbaar te laten zijn. Enkel delen met de Moderators en de Beheerders. De rest van de gebruikers weet niet hoe deze dan werkt.

Re: bbcode alleen voor beheerders en moderators

Geplaatst: 07 aug 2011, 20:02
door Robinbon
FreakyBlue schreef:Een tussenoplossing (en die in mijn ogen ook net zo effectief kan zijn, zonder het forum te hoeven editen) is de BBCode simpelweg niet zichtbaar te laten zijn. Enkel delen met de Moderators en de Beheerders. De rest van de gebruikers weet niet hoe deze dan werkt.
Dit doe ik ook al een aantal maanden maar als ze op quote klikken zien ze de code wel hoe ze de bbcode gebruiken..

De eerste mod is trouwens verouderd, bij de tweede aanpassing die ik moet uitvoeren gaat het al niet meer omdat dat deel (of een deel van dat deel) niet bestaat.

En de tweede mod is nog in beta versie..

Re: bbcode alleen voor beheerders en moderators

Geplaatst: 07 aug 2011, 20:14
door David
Robinbon schreef:De eerste mod is trouwens verouderd, bij de tweede aanpassing die ik moet uitvoeren gaat het al niet meer omdat dat deel (of een deel van dat deel) niet bestaat.
Als je nu de wijziging die je moet doen, en het bestand waarin dat moet. Nu eens hier post, dan kunnen wij je misschien wel helpen ;)
Robinbon schreef:En de tweede mod is nog in beta versie..
Dat had ik er ook bij gezegd, maar je kan hem wel installeren als hij is gevalideerd. Je moet de mod dan gewoon volgen!