Pagina 1 van 1
Na aanloggen steeds autom. terugkeren naar homepage
Geplaatst: 29 jun 2011, 22:03
door Motorcycle Boy
- Adres van je forum: http://www.motorpraat.be
Event. modificaties op je forum: AcidTech Tiger Stijl
Wanneer ontstond het probleem? Heeft altijd al bestaan
phpBB versie:3.0.8
Heb je onlangs iets veranderd aan je forum? Neen
Wat is het probleem?
Stel het volgende voor: Een reeds bestaande user wilt antwoorden op een topic maar hij is niet ingelogd. Hij klikt op "antwoord" en krijgt dan een scherm om aan te loggen. Wanneer hij dat doet komt hij opnieuw terecht op de homepage (met het overzicht van de rubrieken). Dat is natuurlijk onhandig want hij moet weer op zoek naar de topic waarop hij wou antwoorden. Ideaal zou zijn dat hij na inloggen gewoon het antwoord-scherm te zien krijgt. Op vele fora zie ik dat het gebeurt zoals zonet omschreven. Op mijn forum is dat dus niet het geval. Hoe kan ik dit aanpassen? Waarom gebeurt er bij mij een redirect naar de homepage?
Paul
Re: Na aanloggen steeds autom. terugkeren naar homepage
Geplaatst: 30 jun 2011, 05:41
door Kevin
Werkt het bij de standaardstijl prosilver wel op jouw forum?
Re: Na aanloggen steeds autom. terugkeren naar homepage
Geplaatst: 30 jun 2011, 12:10
door Motorcycle Boy
Dat ik daar nog niet aan gedacht heb. Het werkt inderdaad zoals het hoort bij de standaard stijl, prosilver. Dus ligt het aan die Acid Tiger. Is de hamvraag : in welk bestand kan ik dat aanpassen en wat is de goeie code?
Re: Na aanloggen steeds autom. terugkeren naar homepage
Geplaatst: 30 jun 2011, 12:25
door Ger
Volgens mij duidt dit erop dat de stijl niet up to date is, waarschijnlijk nog van voor 3.0.7-PL1. Je zou eens kunnen kijken of er een recentere versie van de stijl beschikbaar is. Zoniet, dan zul je de stijl handmatig moeten bijwerken (dat is iets meer dan alleen voor het inloggen).