Pagina 1 van 1
Downloads na inloggen
Geplaatst: 16 jul 2010, 11:15
door mikemike
- Adres van je forum: http://mbvpforum.nl
Event. modificaties op je forum:Geen
Wanneer ontstond het probleem?NVT
phpBB versie: 3.0.7-PL1
Heb je onlangs iets veranderd aan je forum?NVT
Wat is het probleem?
Graag zou ik via een externe website diverse bestanden willen aanbieden welke te downloaden zijn. Echter moet het bestand staan op de server van het forum en pas te downloaden zijn nadat een gebruiker zich heeft aangemeld of al reeds is aangemeld. En het liefst dat de downloads niet zichtbaar zijn in het forum als men op het forum bladert. Is dit mogelijk en zo ja, hoe?
Besloten (sub)forum
Geplaatst: 17 jul 2010, 08:49
door Jos
Dat kan je regelen door een besloten (sub)forum te maken wat alleen toegankelijk is voor (bijvoorbeeld) geregistreerde gebruikers. In dat forum kan je links opnemen naar die bestanden. Je hoeft die bestanden dus niet op de forumserver te zetten.
Re: Downloads na inloggen
Geplaatst: 17 jul 2010, 11:32
door mikemike
Ok, dat is mij wel duidelijk. Maar voor geregistreerde gebruikers zijn de bestanden als ze naar het besloten (sub)forum gaan wel zichtbaar en dat wil ik het liefst niet.
Is dat mogelijk?
Nieuwe gebruikersgroep aanmaken
Geplaatst: 17 jul 2010, 12:02
door Jos
Dan kan je het beste een nieuwe gebruikersgroep aanmaken waarbij je alleen de mensen in die groep toegang geeft tot het besloten forum.
Re: Downloads na inloggen
Geplaatst: 17 jul 2010, 20:45
door mikemike
Jos,
Dit is niet wat ik bedoel. Ik wil dat via een andere website via zoeken een bepaald bestand kan worden gedownload. Die bestanden kan ik op het forum zitten maar als men dan bladerd in het forum wil ik dat men die bestanden niet ziet. Ik wil de bezoekers dus altijd via de andere website naar de downloads halen. Begrijpelijk?