Pagina 1 van 1

Drie vragen

Geplaatst: 17 mei 2010, 14:42
door jmb-research
Ik ben een nieuwkomer in forumland en heb een drietal vragen:
1) ik heb phpBB 3 gedownloaded maar weet niet hoe ik deze moet installeren, m.a.w. welke file moet ik gebruiken. Kan ik ook exe.gebruiken?
2) kan ik phpBB ook plaatsen op de server van mijn lokale provider?
3) ik heb een slechte ervaring met een 'tussenpersoon' in Nederland/Belgie. Echt een waardeloze service! Blijkbaar kan ik ook zonder tussenpersoon werken, gelet op de mogelijkheden bij phpBB. Als dat zo is dan bespaar ik meer dan Euro 30. Hebben jullie een advies?

Bedankt, Hans Berkhout, Aruba

Re: Drie vragen

Geplaatst: 17 mei 2010, 17:00
door Jeroen
jmb-research schreef:1) ik heb phpBB 3 gedownloaded maar weet niet hoe ik deze moet installeren, m.a.w. welke file moet ik gebruiken. Kan ik ook exe.gebruiken?
Heb je dit wiki artikel al eens doorgelezen? Daarin staat stap voor stap beschreven hoe je phpBB3 installeert.
jmb-research schreef:2) kan ik phpBB ook plaatsen op de server van mijn lokale provider?
Bedoel je met "lokale provider" je webhosting provider? Natuurlijk kan dat :) Als je host voldoet aan de benodigdheden dan gaat dat helemaal goed komen.
jmb-research schreef:3) ik heb een slechte ervaring met een 'tussenpersoon' in Nederland/Belgie. Echt een waardeloze service! Blijkbaar kan ik ook zonder tussenpersoon werken, gelet op de mogelijkheden bij phpBB. Als dat zo is dan bespaar ik meer dan Euro 30. Hebben jullie een advies?
Je bedoeld het forum beheren? Daar kom je na een beetje oefenen zelf heel snel achter, maar mocht je ergens niet uit komen kan je hier op het forum gratis en voor niets al je vragen stellen.

Re: Drie vragen

Geplaatst: 17 mei 2010, 19:09
door jmb-research
Wel Pietje,

Daar kan ik wel wat mee, met die antwoorden. Ik ga voorlopig door bij die 'tussenpersoon' en tussentijds ga ik mij bekwamen in het leren zelfstandig beheren van phpBB. Uiteraard met de steun van phpBB. Uiteindelijk via mijn lokale provider.

Bedankt. Hans Berkhout, Aruba