Pagina 1 van 1
Autom inlog wil niet
Geplaatst: 30 mar 2010, 12:56
door SenA
Mensen die kiezen voor autom inlog moeten toch elke keer handmatig inloggen. Ik heb dit probleem zelf, en weet van een user dat die dat probleem ook heeft. Een andere user heeft weer nergens last van.
Ik zeg er even bij dat ik een echte digibeet ben, heb al rond zitten zoeken, maar tot nu toe zonder succes. Autom inloggen toestaan staat op ja
..
Re: Autom inlog wil niet
Geplaatst: 30 mar 2010, 13:01
door Jeroen
Kan je eens in je beheerderspaneel onder het tabblad algemeen bij "Cookie" kijken, wat je daar ingevuld hebt staan bij cookie domein, pad?
Ik zie overigens nu dat je gebruik maakt van een gratis forumhost, we kunnen je dus vaak niet volledig helpen aangezien je geen toegang hebt tot de server en database.
Re: Autom inlog wil niet
Geplaatst: 30 mar 2010, 13:18
door SenA
Snap ik pietje, maar dat is voor mij wel zo veilig en dus een bewuste keuze
Verder zal ik wel scheel zijn, maar ik zie onder algemeen niks over coockies?
Heb wel een rode balk in beeld die aangeeft dat mijn php installatie niet up to date is, maarja, aangezien ik niet op een eigen server zit kan ik daar neem ik aan niet veel mee?
Opstarten ging vrij eenvoudig verder, loop nu alleen tegen wat bugs aan. Een aantal heb ik al via dit forum op kunnen lossen :j
Re: Autom inlog wil niet
Geplaatst: 30 mar 2010, 13:33
door Jeroen
Dan heb je dus geen toegang tot bepaalde delen van het beheerderspaneel.
Als ik jou was zou ik contact opnemen met yourbb.nl, want wij kunnen je niet helpen.
Re: Autom inlog wil niet
Geplaatst: 30 mar 2010, 13:38
door SenA
ok, tnx anyway