Topic E-mail notificatie

Hulp nodig bij je installatie of kom je ergens niet uit? Probeer phpBB3! Problemen lossen we samen met je op.
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Forumregels
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Gesloten
Baddyz
Berichten: 3
Lid geworden op: 30 okt 2009, 11:08

Topic E-mail notificatie

Bericht door Baddyz » 22 mar 2010, 11:46

Hallo,

Ik heb een vraagje: is er een functie in phpBB die gebruikers via email op de hoogte kunnen houden van een nieuwe bericht in een topic waar de gebruikers aan deelnemen? Dus iedereen die in een topic deelneemt krijgt een mailtje als er een reply is gekomen in de topic. Als deze functie er is, is het dan ook mogelijk voor een gebruiker om te kiezen of hij dit via mail wilt ontvangen of niet?

Bvd.

Gebruikersavatar
odil
Berichten: 710
Lid geworden op: 26 jan 2009, 19:23
Locatie: belgië
Contacteer:

Re: Topic E-mail notificatie

Bericht door odil » 22 mar 2010, 11:55

onderaan het forum staat de functie Abonneer op dit onderwerp en idereen is dus vrij deze optie te gebruiken of niet

Gebruikersavatar
Jeroen
Berichten: 3639
Lid geworden op: 10 mei 2008, 21:22

Re: Topic E-mail notificatie

Bericht door Jeroen » 22 mar 2010, 14:13

Het is standaard met phpBB niet mogelijk om je gebruikers ergens standaard geaboneerd op te laten zijn. Zij kunnen dit inderdaad per onderwerp aangeven, of globaal instellen in het gebruikerspaneel onder Foruminstellingen -> Berichtstandaarden.
Jeroen

Gebruikersavatar
EelkeB
Berichten: 865
Lid geworden op: 13 mar 2009, 12:35
Locatie: Bussum

Re: Topic E-mail notificatie

Bericht door EelkeB » 25 mar 2010, 08:47

Pietje schreef:Het is standaard met phpBB niet mogelijk om je gebruikers ergens standaard geaboneerd op te laten zijn.
En je moet je ook terdege afvragen of je dat wil. Mensen kunnen het al snel als "spammen" zien. Je kunt het dus beter aan hun zelf overlaten. Het is ook voor gebruikers mogelijk om in hun persoonlijke instellingen aan te geven dat ze automatisch een abonnement willen op elk topic waar ze op reageren. Als laatste kunnen gebruikers ook op hele forums een abonnement nemen, zodat ze een bericht krijgen als er in dat forum gepost is.
Dutch Open Projects
Mini Seven Club Nederland - Het grote forum voor het kleine autootje
Geen support via PM of mail

Gesloten