Pagina 1 van 1

Beheerder e-mailen, maar waar?

Geplaatst: 23 feb 2010, 19:35
door Egbert Zijlema
  • Adres van je forum: http://www.damsterkraant.nl/damsterforum
    Event. modificaties op je forum: n.v.t.
    Wanneer ontstond het probleem? geen probleem, vraag
    phpBB versie: 2.x


    Heb je onlangs iets veranderd aan je forum? nee
    Wat is het probleem? geen probleem, vraag
Ik heb, nadat zich twee "verdachte" (inmiddels verwijderde) leden hadden geregistreerd, mijn forum dichtgetimmerd voor nieuwe leden met een hotmail- of gmail-account. Maar er zijn natuurlijk ook "veilige" aspirantleden die een dergelijk e-mailaccount gebruiken. Nu wil ik graag dat hotmailers en gmailers als reden van de weigering (ban) te lezen krijgen dat ze contact kunnen opnemen met de beheerder; dit dan met een mailto-koppeling, zodat ze simpelweg op het woord beheerder kunnen klikken om direct hun mailclient te starten.

Waar kan ik dat regelen? In het beheerderspaneel kan ik wel een reden voor de ban invullen, maar ik kan daar geen html (<a href="mailto:....>) gebruiken. Ik moet dus, vrees ik, rechtstreeks gaan editen in een pagina, maar welke is het? Het registratieformulier wordt geopend via "ucp.php?mode=register", maar in het bestand ucp.php vind ik geen aanknopingspunt.

Re: Beheerder e-mailen, maar waar?

Geplaatst: 23 feb 2010, 21:30
door FreakyBlue
Open language/nl/ucp.php
Zoek

Code: Selecteer alles

	'EMAIL_BANNED_EMAIL'		=> 'Het opgegeven e-mailadres kan niet worden gebruikt.',
Daaronder staan nog een paar relevante tekst passages.
Deze kan je naar gelieve aanpassen en dus aangeven dat ze contact op kunnen nemen met de beheerder.

Re: Beheerder e-mailen, maar waar?

Geplaatst: 23 feb 2010, 22:26
door Egbert Zijlema
Dankjewel, FreakyBlue!
Het werkt als een zonnetje. In dat bestand staat dus de standaard zin, die een registrant met een ongewenst e-mailadres te zien krijgt zolang de beheerder in het beheerderspaneel geen eigen tekst heeft opgegeven. Dat had ik wel gedaan en daarom vond ik de juiste plek maar steeds niet. Hartelijk dank!