Pagina 1 van 1

3.0.5 -> 3.0.6 update probleem.. acp

Geplaatst: 20 dec 2009, 16:43
door inge1001
  • Adres van je forum: http://www.forumzitbank.net/phpBB3/
    Event. modificaties op je forum: nee
    Wanneer ontstond het probleem? update van 3.0.5
    phpBB versie: 3.0.6
    Heb je onlangs iets veranderd aan je forum? nee
    Wat is het probleem?
acp

hallo

ik heb het volgende probleem.

upgrade 3.0.5 naar 3.0.6

1) alles lijkt okay , maar alles wat met gebruikers te maken heeft (acp) werkt niet. (gebruikersbeheer)
2) hoe kan ik vaststellen dat de database geconverteerd is?

en zo ja

3) hoe kan ik een nieuwe 3.0.6 php installatie doen met een bestaande database


bedankt
..

Re: 3.0.5 -> 3.0.6 update probleem.. acp

Geplaatst: 20 dec 2009, 19:21
door EelkeB
Wat geeft het forum op het openingsscherm van het ACP aan dat de versie is? Dit moet 3.0.6 zijn. Eventueel kun je, als je niet zeker bent of the database helemaal goed is geupdate, de database-update opnieuw draaien. Hiervoor upload je opnieuw de install-directory uit de download en ga je naar http://<jouwform>/install/database_update.php Sowieso altijd eerst even een backup van de database maken voordat je dit soort acties doet, maar in principe kan het geen kwaad om de database-update opnieuw uit te voeren.

Verder, je zegt dat alles dat met Gebruikers te maken heeft in het ACP niet werkt. Kun je iets gedetailleerde aangeven wat er dan precies gebeurd? Wat zie je wel? Wat had je verwacht te zien?

Re: 3.0.5 -> 3.0.6 update probleem.. acp

Geplaatst: 20 dec 2009, 19:33
door inge1001
Falls keine Modifikationen verbaut, lade mal eine frische includes/acp/acp_users.php aus einem orginal 3.0.6 Paket hoch.

Het is opgelost. We hebben includes/acp/acp_users.php uit de officiele 3.0.6 opgeladen (apart) en nu werkt het weer. Dank voor je antwoord.