Pagina 1 van 1

kan de rechten van de beheerder niet aanp. - vreemd verhaal

Geplaatst: 30 okt 2009, 17:38
door Vincent-PB
Hoi luitjes,

Ik heb iets heel vreemd op het forum van een klant van ons.

Vanwege spammers heb ik de aanmelding gezet op "goedkeuring door beheerder". Wat blijkt nu dat een van de leiding van het forum, ook deze bevestigingen per mail krijgt. Ik heb haar nooit als beheerder ingesteld.

Als ik via het forum op haar naam klik --> beheer gebruiker --> ga dan naar permissies dan zie ik dat bij "Beheerders permissies" alles groen is.

Als ik dan klik op "Stel gebruikers permissies in" dan Selecteer type: beheerder permissies --> ga, dan zie ik dat ze geen rol heeft toegewezen en als ik dan op "Geavanceerde permissies" klik dan staat alles op Nee of op Nooit (dit kan ik wel aanpassen) maar alles bij de vorige opmerking blijft dan gewoon groen.

Ik heb nu twee vragen;

allereerst; hoe kan ik zorgen dat ze geen beheerder meer is?

en twee; hoe kan ik zorgen dat ze deze bevestigingmails niet meer krijgt?

Ik hoor graag van jullie.

M. vr. gr.

Vincent

Re: kan de rechten van de beheerder niet aanp. - vreemd verhaal

Geplaatst: 30 okt 2009, 18:47
door FreakyBlue
Is ze toevallig 'eigenaar' van het forum?

Re: kan de rechten van de beheerder niet aanp. - vreemd verhaal

Geplaatst: 30 okt 2009, 19:26
door Vincent-PB
Met eigenaar bedoel je of ze het forum heeft geïnstalleerd? Want dat ben ik. Ik en mijn collega zijn de enige die in de groep beheerders.

Re: kan de rechten van de beheerder niet aanp. - vreemd verhaal

Geplaatst: 30 okt 2009, 20:30
door Jeroen
Met eigenaar bedoeld FreakyBlue of de "Eigenaar" optie in het profiel van dat lid op ja staat in het beheerderspaneel. Kijk bij Beheerderspaneel -> Gebruikers en groepen -> <naam van lid zoeken> -> Daar even kijken of de eigenaar optie wel op nee staat ;)

Re: kan de rechten van de beheerder niet aanp. - vreemd verhaal

Geplaatst: 30 okt 2009, 21:37
door Vincent-PB
:oops: :oops: Aardig gek hoor, ik ben hier al twee dagen mee bezig.

Ze stond inderdaad op eigenaar... Ik kan niet geloven dat ik hierovereen heb gekeken maar ga ervan uit dat het nu is opgelost.

Bedankt Pietje15 en FreakyBlue, jullie zijn mijn nieuwe helden.

Gr.

Vincent