Kan geen bijlagen uploaden (IIS)

Hulp nodig bij je installatie of kom je ergens niet uit? Probeer phpBB3! Problemen lossen we samen met je op.
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Forumregels
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Gesloten
jacsoft3
Berichten: 2
Lid geworden op: 11 okt 2009, 14:12

Kan geen bijlagen uploaden (IIS)

Bericht door jacsoft3 » 11 okt 2009, 14:18

  • Adres van je forum: http://www.jsv6.nl/forum
    Event. modificaties op je forum: Template
    Wanneer ontstond het probleem? Geen idee
    phpBB versie: 3.0.2


    Heb je onlangs iets veranderd aan je forum? Nee
    Wat is het probleem?
Bijlagen uploaden werkt niet op het forum.

Ik krijg de melding: Je kan geen bijlage uploaden naar ./files/2_32ca3fcf248a4be293eb27189cf544d8

Ik heb via het beheerderspaneel bij instellingen bijlagen al alles na gekeken en dat lijkt allemaal goed te staan. De map files bestaat en ik heb de security nagekeken en daar hebben de IIS_WPG en Internet Guest Account gewoon schijfrechten in. De bestandsgrootte limiet wordt ook niet overschreden (heb hem al naar 2 MB gezet en probeer 500KB te uploaden). Iemand enig idee hoe ik dit kan debuggen?

Gebruikersavatar
Finny
Berichten: 164
Lid geworden op: 23 dec 2008, 10:18
Locatie: Papendrecht
Contacteer:

Re: Kan geen bijlagen uploaden (IIS)

Bericht door Finny » 11 okt 2009, 14:38

Weet je zeker dat je deze map op beschrijfbaar (777) hebt staan?
DW# Dutch Warrior Clan
Nederlandstalige Multigaming clan. Minimaal 14 jaar / TS verplicht.
Een van de gezelligste clans van de BENELUX.

Gebruikersavatar
Paul
Beheerder
Beheerder
Berichten: 20316
Lid geworden op: 23 okt 2003, 11:38
Locatie: Utrecht
Contacteer:

Re: Kan geen bijlagen uploaden (IIS)

Bericht door Paul » 11 okt 2009, 20:37

Finny schreef:Weet je zeker dat je deze map op beschrijfbaar (777) hebt staan?
chmodden is onder windows niet mogelijk ;). i.p.v. zal je of via je control panel, of het aan je host moeten vragen om het schrijfbaar te maken.

jacsoft3
Berichten: 2
Lid geworden op: 11 okt 2009, 14:12

Re: Kan geen bijlagen uploaden (IIS)

Bericht door jacsoft3 » 12 okt 2009, 00:52

CHmod is inderdaad onder windows niet nodig. Ik heb geen control panel en ik ben zelf de host.... Lastig dus allemaal om aan anderen te vragen :D.

/update: Ik heb het werkend gekregen. Er stond blijkbaar nog een deny (was niet goed zichbaar) op de map voor de write :D. Bedankt toch voor het meedenken

Gesloten