Pagina 1 van 1

phpNuke tot phpBB3 convert, een probleem daar achter

Geplaatst: 23 sep 2009, 14:10
door kohlzz
  • Adres van je forum: staat op local
    Event. modificaties op je forum: Geen
    Wanneer ontstond het probleem? phpNuke to phpBB3 convert
    phpBB versie: 3.0.5


    Heb je onlangs iets veranderd aan je forum? Neen
    Wat is het probleem?
Wij hadden en gebruikte eerst nuke waardoor wij dan zeer snel van start zijn gegaan met ons eigen website te maken met dus ook phpBB3. Ik heb namelijk al eens de 'convert' uitgevoerd op de test site en daar ging namelijk alles goed. Alles deed het dus dat was het niet.

Nu ging ik een tweede convert doen met de up-to-date database van het oude forum op nuke. Het duurde wel ongeveer een uur zoals de eerste keer en alles ging hier dan ook zoals geplant.

alles forums en posts enz zijn zo te zien allemaal aanwezig maar toen ik dus ging inloggen komt er op

"You have been successfully logged in.

Return to the index page"

Maar dat gebeurd werkelijk niet. Ik zie nog steeds die inlog formulier en kan dus ook niet op ACP. Als ik dan een kijkje neem in het database van phpbb_sessions dan zie ik een session met de id 1 waneer eigenlijk mijn id 1610 is. Ik verwijder die dan en ik probeer nog eens, maar krijg nog steeds het zelfde en kan nog steeds niet inloggen.

Dus nu weet ik geen raad meer, dus zoek ik raad hier.

Alvast bedankt,

Kohlzz

* EDIT: Is ondertussen al opgelost. Toch nog bedankt :)*

Re: phpNuke tot phpBB3 convert, een probleem daar achter

Geplaatst: 23 sep 2009, 14:40
door Josaus
Hoe is het opgelost?
Heb zelf ook zo'n soort probleem maar dan ingewikkelder...

Re: phpNuke tot phpBB3 convert, een probleem daar achter

Geplaatst: 23 sep 2009, 16:28
door kohlzz
ondanks dat ze zeggen dat de converter voor nuke en phpBB3 niet stabiel is, lag het dus niet aan de converter maar dus meer aan mijzelf. Wat is jou probleem dan?