Pagina 1 van 1

Post verwijder van geregistreerde gebruikers

Geplaatst: 14 jul 2009, 09:44
door jeroenenwendy
  • www.xbox360covers.nl http://
    simple hide, auto mod, top posters....:
    nog geen probleem
    phpBB versie: 3.0.5

    nope
    verwijderen oude post van geregistreerde gebruikers.
Heb nog geen probleem maar wil vast voorbereid zijn voor de toekomst.
Wat ik graag zou willen weten is hoe het mogelijk is om oude post van geregistreerde gebruikers massaal te verwijder. en dat hij de post van de admin en moderators laat staan.

Ik heb een forum opgericht waar ik als admin custom xbox360 covers oa op zet, nu is het zo dat geregistreerde gebruiks moeten reageren om de download link te zien. nu zal in de loop van de tijd het erg druk worden (HOOP IK :D ) en zullen bij de covers veel post van members komen te staan.

mijn vraag is dus, is het mogelijk om bv oude post (bv 90 dagen oud) die in de topic staan die de admin heeft aangemaakt te verwijderen zonder dat de post count van de gebruiker achteruit gaat (veel members hechte waarde aan hun count).

Hoop dat jullie me kunnen uithelpen, op google is niets te vinden en op andere fora's ook niet.

mvg
jeroen

..

Re: Post verwijder van geregistreerde gebruikers

Geplaatst: 14 jul 2009, 09:46
door Derky
Dit is standaard niet mogelijk, je kan wel alle berichten van 1 gebruiker verwijderen maar dat lijkt me ook niet de bedoeling. :P
Ik heb hier nog geen MOD voor gezien dat ik me zo kan herinneren, ook al goed gezocht in de Modificatie forums op phpBB.com?

Re: Post verwijder van geregistreerde gebruikers

Geplaatst: 14 jul 2009, 10:47
door jeroenenwendy
ja gezocht, maar niet gevonden, ook al een tread gestart op phphacks.com.

het zou mogelijk moeten zijn met een query in phpmyadmin maar zou niet weten hoe. :mrgreen:

jeroen

Re: Post verwijder van geregistreerde gebruikers

Geplaatst: 14 jul 2009, 18:36
door AirWarrior
Is dit niet mogelijk met de functie van automatisch opruimen?
Dan blijven de counts toch ook staan?

Re: Post verwijder van geregistreerde gebruikers

Geplaatst: 14 jul 2009, 18:51
door jeroenenwendy
ja klopt, maar topics in dat forum worden dan ook verwijderd waaronder alle xbox 360 covers topics :D

mischien als ik een topic sticky maakt dat hij dan het orginele bericht laat staan maar de post van de geregistreerde gebruikers verwijder, mot ik nog ff testen of weet iemand hier al het antwoord op