Pagina 1 van 1

Bug activeren account geeft banned account

Geplaatst: 21 okt 2008, 17:42
door DTP2
http://forum.grafischforum.nl
phpBB versie: 3.0.1

Beste,

Sinds een tijd wordt mijn forum overspoeld met valse inschrijvingen en heb ik het activeren van de accounts via mij laten lopen. Ik ontvang dan netjes een mail met een link controleer gebruikersgegevens en een link met activeer account.

Ik heb dus netjes alle ip-adressen gecheckt of die uit Nederland of Belgiƫ afkomstig waren en zo ja op de link activeren geklikt.Nu blijkt dat die accounts helemaal niet geactiveerd zijn, maar krijgen de mensen de melding dat ze gebanned zijn. Naar het zich laat aanzien staan die mensen wel degelijk bij de gebruikers, maar kunnen zij gewoon niet inloggen.

Hoe kan ik die accounts weer un-bannen? Zit daar een optie voor in het gebruikerspaneel?

Zou iemand mij daar z.s.m. mee kunnen helpen of van een antwoord kunnen voorzien? Bij voorbaat hartelijk dank voor de moeite.

Re: Bug activeren account geeft banned account

Geplaatst: 21 okt 2008, 18:42
door Jim
Ik ben ook gebanned op je forum, en het grappige is, dat ik niet eens ingelogt ben. ^^
Heb je toevallig de Anonymous user een ban gegeven? :)

Re: Bug activeren account geeft banned account

Geplaatst: 21 okt 2008, 18:47
door DTP2
:oops: uhmm, is dat stom?

Ja, die stond op mijn banlijst ja. Dat is er alvast 1 verholpen.
Kun je me toevallig ook verder helpen?

Re: Bug activeren account geeft banned account

Geplaatst: 21 okt 2008, 19:03
door Jim
De Anonymous gebruiker is de gebruiker die als "Gast" gezien word. Dus als je die bijvoorbeeld een ban geeft hebben alle niet ingelogde gebruikers op je forum een ban, verwijder je deze gebruiker kunnen alle gasten niet meer op je forum komen etc.

Heeft dit ook je andere probleem opgelost? :)

Re: Bug activeren account geeft banned account

Geplaatst: 21 okt 2008, 19:07
door DTP2
Weet ik nog niet. Ik word overstelpt met berichten van mensen die er niet meer op konden komen, maar heb er met geeneen direct contact die in mijn "ongelukkige handmatige activatieperiode" valt. Ik ga proberen daar achter te komen.