Pagina 1 van 1
General error SQL ERROR [ mysql4 ]
Geplaatst: 15 sep 2008, 20:50
door Scrapotheek
- Adres van je forum: http://descrapotheek.yourbb.nl
Event. modificaties op je forum:
Wanneer ontstond het probleem?vandaag 15 september
phpBB versie: 3.0.2
Heb je onlangs iets veranderd aan je forum?nee
Wat is het probleem?
de site werkt niet meer. Je krijgt of volgende error in beeld:
General Error
SQL ERROR [ mysql4 ]
Too many connections [1040]
An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.
Of je krijg in beeld dat het forum nog niet actief of verwijderd is, wat uiteraard niet waar is.
Wie kan mij helpen? Ik weet bar weinig hiervan, dus graag in lekentaal aub! Hellup!
..
Re: General error SQL ERROR [ mysql4 ]
Geplaatst: 15 sep 2008, 21:05
door Derky
Schop yourbb! Je kan hier namelijk zelf niets aan doen.
Leek genoeg?

Re: General error SQL ERROR [ mysql4 ]
Geplaatst: 15 sep 2008, 21:24
door arabianranch
Dit krijg ik dus ook als ik naar 'mijn' forum
http://www.arabianranch.yourbb.nl ga.
Sinds vanmiddag rond een uur of 17.00 uur zegt hij dit. En nu ??
Weet iemand wat er gebeuren moeten ??
groeten,Isabel
Re: General error SQL ERROR [ mysql4 ]
Geplaatst: 15 sep 2008, 21:49
door Mid
Zoals gezegd: neem contact op met yourbb, want daar ligt het probleem

Re: General error SQL ERROR [ mysql4 ]
Geplaatst: 15 sep 2008, 21:50
door arabianranch
Ik heb al een mail gestuurd !!!

Re: General error SQL ERROR [ mysql4 ]
Geplaatst: 15 sep 2008, 22:07
door Scrapotheek
Leek genoeg, dank je wel! Duidelijk kan niet lijkt me. Mail is al onderweg!
Re: General error SQL ERROR [ mysql4 ]
Geplaatst: 16 sep 2008, 09:07
door arabianranch
Van: YourBB Forum Service (
info@yourbb.nl)
Verzonden: maandag 15 september 2008 22:38:53
Aan: arabian ranch
Geachte arabian ranch, Helaas is er op dit moment een storing op een van onze servers. Op dit momentwordt er hard gewerkt om dit probleem op te lossen. Onze excuses voor het ongemak. Met vriendelijke groet, Marcel HamerYourBB.nl
Re: General error SQL ERROR [ mysql4 ]
Geplaatst: 17 sep 2008, 16:33
door Tigerlily
arabianranch schreef:Van: YourBB Forum Service (
info@yourbb.nl)
Verzonden: maandag 15 september 2008 22:38:53
Aan: arabian ranch
Geachte arabian ranch, Helaas is er op dit moment een storing op een van onze servers. Op dit momentwordt er hard gewerkt om dit probleem op te lossen. Onze excuses voor het ongemak. Met vriendelijke groet, Marcel HamerYourBB.nl
Ik kreeg ook dezelfde error en is dat maandag avond begonnen (duurde een aantal uur) en gisteravond ook weer. Ik hoop maar dat het dan inderdaad aan de severs lag en niet aan onze forums!!!
Renée
Re: General error SQL ERROR [ mysql4 ]
Geplaatst: 17 sep 2008, 16:49
door Jim
Zoals eerder gezegt zal je moeten afwachten en YourBB contacteren. Wij kunnen niet helpen.
Re: General error SQL ERROR [ mysql4 ]
Geplaatst: 17 sep 2008, 17:10
door Tigerlily
Ik weet het en heb ik dat ook net gedaan. Dank je
Renée
Re: General error SQL ERROR [ mysql4 ]
Geplaatst: 18 sep 2008, 10:35
door Kimeta
Heel herkenbaar.. ik heb hier ook al een paar dagen last van.. vandaar mijn vraag in een andere topic om over te zetten naar mijn eigen site.. steeds begin van de avond beginnen de problemen en pas heeeeel laat in de avond lijkt het ineens weer goed te zijn. Je denkt dan dat het opgelost is, maar de volgende dag weeral precies hetzelfde. Erg vreemd. Ik heb al diverse maal yourbb een mail gestuurd, maar echt antwoord nog niet ontvangen. Ja de allereerste keer, maar daarna niet meer. Ik ben zo bang dat ik straks een deel van mijn forum kwijtraak. Ik ben ook nog druk bezig met leden etc werven.. dat schiet zo natuurlijk niet op. Wel prettig om te lezen, dat er dus meer mensen er last van hebben.. tja, en nu dat het maar snel opgelost gaat worden voor ons allen

Re: General error SQL ERROR [ mysql4 ]
Geplaatst: 18 sep 2008, 20:10
door Tigerlily
Ik heb nog geen reactie gehad van Yourbb.nl en weer ligt m'n forum eruit vanavond. Het is erg irritant en weet ik niet goed wat ik m'n leden moet vertellen, dan alleen dat het hoogst waarschijnlijk de server is. Ik hoop dat het deze week toch ergens verholpen zal zijn, want dit kan toch zo niet doorgaan. Sorry, ik weet dat jullie hier niet kunnen helpen, maar ik uit alleen even m'n frustratie hierover.
Renée
Re: General error SQL ERROR [ mysql4 ]
Geplaatst: 18 sep 2008, 20:25
door Kimeta
Herkenbaar, het forum van mij ligt er ook alweer uit.. al voor de vierde keer, elke avond weer raak.. ik weet hoe je je voelt Renée

en ook geen enkele reactie vanuit yourbb!

Re: General error SQL ERROR [ mysql4 ]
Geplaatst: 18 sep 2008, 22:24
door arabianranch
Hier ook mijn frustratie
IEDERE avond vanaf een uurtje of 17:30 uur ligt het forum eruit, eerst heel traag, daarna weer die 'error - melding'

Nu al 4 avonden op een rij.
Maandagavond kreeg ik bericht, maar verder antwoorden ze niet meer op mails, ook al zo lekker
Hopelijk is het gauw opgelost, want zo schiet het niet echt op en worden de frustraties groter en groter
groetjes, Isabel
Re: General error SQL ERROR [ mysql4 ]
Geplaatst: 18 sep 2008, 22:32
door Bee
Overweeg naar een 'host' over te stappen en zelf een
phpBB forum te beginnen. Succes!
Re: General error SQL ERROR [ mysql4 ]
Geplaatst: 19 sep 2008, 12:47
door Kimeta
Precies, ga ik ook proberen te beginnen. JimB probeert mij al verder op weg te helpen. Alvast bedankt voor jullie hulp!
Re: General error SQL ERROR [ mysql4 ]
Geplaatst: 21 sep 2008, 10:06
door Tigerlily
Het is al opgelost, gisteren was alles weer normaal en kregen we gisteravond laat een e-mail van yourbb.nl
Geachte forumbeheerder,
Zoals u wellicht gemerkt heeft, heeft uw forum afgelopen week niet naar behoren gefunctioneerd. Allereerst willen wij u hiervoor onze oprechte excuses aanbieden.
Gegeven de vele vragen, zullen wij u proberen kort uitleg te geven over de situatie van afgelopen week. Vanaf 16 september heeft helaas de server waar uw forum zich op bevindt problemen gehad door een misconfiguratie. Door een vervelende samenloop van omstandigheden, viel de server storing helaas samen met een onverwacht voorval in de prive sfeer. Hierdoor hebben wij helaas niet goed genoeg en snel genoeg kunnen handelen.
Inmiddels is, voor zover bekend, het probleem bekend en opgelost. Dit blijkt tevens uit het stabiele functioneren van de server de afgelopen avond. Wij begrijpen uw ontevredenheid, maar hopen u bij deze toch een beetje duidelijk hebben kunnen maken wat de reden van niet reageren en handelen is geweest.
Helaas is de e-mail afhandeling tevens vertraagd, wij hopen dit aan het eind van volgende week geheel te hebben bijgewerkt. Op mailtjes betreffende de storing zal echter niet gereageerd worden, wij beschouwen deze e-mail als antwoord op de betreffende e-mails. Mocht u toch nog vragen hebben, dan horen wij dat vanzelfsprekend graag.
Mensen die gebruik maken van een betaald, reclamevrij forum zullen tevens in de loop van volgende week een bericht ontvangen met meer informatie over een passende tegemoetkoming.
Hopende u bij deze voldoende te hebben geinformeerd.
Met vriendelijke groet,
YourBB.nl
PS: Op deze e-mail kunt u niet antwoorden. Gelieve hiervoor het adres info@yourbb.nl te gebruiken.
Renée