Pagina 1 van 1
Kan geen Sticky's maken.
Geplaatst: 21 aug 2008, 18:14
door Sabah
- Adres van je forum: http://
Event. modificaties op je forum: geen
Wanneer ontstond het probleem? was al zo vanaf het begin
phpBB versie: 3.0.2
Heb je onlangs iets veranderd aan je forum? nee
Wat is het probleem?
Heb geen optie om een sticky te maken als ik een nieuw topic aanmaak, zelfs niet als administrator, heb al in mijn permissies gekeken maar kon niks vinden over sticky's.
Heb in het Faq gelezen dat je dit alleen kan doen op de eerste pagina van het forum, maar daar is het niet mogenlijk om te posten.
Heeft iemand een idee wat het kan zijn ?
..
Re: Kan geen Sticky's maken.
Geplaatst: 21 aug 2008, 18:36
door Mid
Zorg ervoor, dat je als administrator OOK globale moderator bent, dus even toevoegen aan je naam. Je hebt dan alle mogelijkheden ter beschikking.
Re: Kan geen Sticky's maken.
Geplaatst: 21 aug 2008, 20:34
door Sabah
is hij ook
Re: Kan geen Sticky's maken.
Geplaatst: 23 aug 2008, 18:49
door Sabah
Hi ik heb de gebruiker alle rechten gegeven die er zijn maar ik zie nog steeds geen radio button om een sticky te maken, heeft dit iets te maken met subforums of catogorien die je maakt ofzo ?
zoals eerder gezegd, Heb in het Faq gelezen dat je dit alleen kan doen op de eerste pagina van het forum, maar daar is het niet mogenlijk om te posten...
Iemand een idee ?
Re: Kan geen Sticky's maken.
Geplaatst: 23 aug 2008, 22:11
door Mid
In styles/*jouwstijl*/imageset moet je 8 bestanden hebben, die beginnen met het woord "sticky", dus dat kun je even nakijken via FTP.
Vreemd, dat je niet kunt posten.
Het zou handig zijn, als je even het adres van je forum neerzet, want dan kunnen we meer zien.
Re: Kan geen Sticky's maken.
Geplaatst: 02 sep 2008, 19:14
door Niek
Sticky's plaatsen heeft niet met de moderator permissies te maken, maar staat onder forum permissies. Zorg dat een beheerder volledige toegang heeft tot een forum, dan kun je sticky's plaatsen.