Pagina 1 van 1
Naam en beschrijving niet weergeven
Geplaatst: 14 aug 2008, 16:47
door JordyB
- Adres van je forum: http://lboys.nl/forum/index.php
Event. modificaties op je forum: AeroRed stijl.
Wanneer ontstond het probleem? Aanpassen van de naam en beschrijving.
phpBB versie: 3.0.2
Heb je onlangs iets veranderd aan je forum? De AeroRed stijl geïnstalleerd.
Wat is het probleem?
Ik heb net het phpBB forum geïnstalleerd i.c.m. het AeroRed thema. Het is een forum wat gewoon goed naar behoren werkt alleen zit ik met een vraag.
Ik heb de achtergrond van de ''header'' zelf aangepast met tekst en dergelijke. Als hier de forumnaam en beschrijving overheen gaan staan is dat geen gezicht. Uiteraard kan ik het weghalen in het beheerderpaneel door naar algemeen -> instellingen forum te gaan. Maar dan is direct ook de titel weg uit de statusbalk. En dat is dus wat ik niet wil hebben.
Ik wil dus wel de titel in de statusbalk zien, maar niet in de ''header'' als tekst. Heeft iemand hier een oplossing voor? Alvast bedankt!
Mvg,
Jordy
Re: Naam en beschrijving niet weergeven
Geplaatst: 14 aug 2008, 16:51
door Johan
Open
./styles/AeroRed/template/overall_header.html
Zoek en verwijder:
(oid)
Re: Naam en beschrijving niet weergeven
Geplaatst: 14 aug 2008, 17:08
door JordyB
Heeft helaas niet geholpen.
De volgende regel heb ik verwijderd:
Code: Selecteer alles
<td height="79"> <span class="headw">{SITENAME}</span><br /> <span class="genmedw">{SITE_DESCRIPTION}</span></td>
Dit heeft geen resultaat en de tekst blijft staan. Er staat in de head nog wel iets tussen de titeltags maar lijkt mij dat ik het daarmee niet verhelp.
Re: Naam en beschrijving niet weergeven
Geplaatst: 14 aug 2008, 17:37
door Johan
Leeg de buffer eens

Re: Naam en beschrijving niet weergeven
Geplaatst: 14 aug 2008, 22:04
door JordyB
JohanG schreef:Leeg de buffer eens

Je bent geweldig. Is nu opgelost!
