Pagina 1 van 1

Probleem met permissies

Geplaatst: 08 jul 2008, 19:06
door Tazmanian
  • Adres van je forum: http://forum.kartgrid.be
    Event. modificaties op je forum: Verschillende
    Wanneer ontstond het probleem? Geen idee
    phpBB versie: 3.0.1

    Heb je onlangs iets veranderd aan je forum? Nee, niet recent
    Wat is het probleem?
Ik heb een raar probleem met de permissies.
Voor zover ik weet lukt alles op een uitzondering.
Meer bepaald bij de permissies voor Forum Moderators.
Ik kan de permissies voor Beheerders, Globale moderators en 2 gebruikers zonder problemen APART updaten. Maar wanneer ik de permissies voor de Beheerders én de Globale moderators of de 2 gebruikers tesamen wil updaten gebeurd er niets en krijg ik na een tijdje de foutmelding 'Verbinding verbroken'.

Ik weet niet wat het probleem kan zijn. Ik zie enkel dat wanneer ik meerdere gebruikers of groepen tesamen wil updaten dit niet gaat ...

Ik krijg geen error in mijn error.log (officiele mod van phpbb.com).

Enkel af en toe (1 keer per week ofzo) deze, maar dat heeft volgens mij wel iedereen eens voor .... en heef dit niets te maken met het probleem dat ik heb.

Code: Selecteer alles

-------------[ Begin General Error]-------------
[06-Jul-2008  21:36:46 7200] [phpBB Error] [client ] [file ] /usr/local/psa/home/vhosts/kartgrid.be/httpdocs/forum/includes/db/dbal.php:602
SQL ERROR [ mysql4 ]
Lost connection to MySQL server during query [2013]
An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.-------------[ End of General Error]-------------
-------------[ Begin General Error]-------------

Re: Probleem met permissies

Geplaatst: 08 jul 2008, 21:39
door Bee
Die foutmelding is opzich niet erg, wel hinderlijk en misschien verdient de MySQL server toch wel eens een schop, omdat hij lui lijkt te worden ;)

Maar krijg je alleen 'Lost Connection' te zien, of ook nog wat meer?

Re: Probleem met permissies

Geplaatst: 08 jul 2008, 22:19
door Tazmanian
Binnenkort hebben we de mogelijkheid om onze account te upgraden. Dan hebben we php5 en mysql5. Hopelijk hebben we dan een minder luie MySql server.

Nu om verder te gaan op het probleem:
Wanneer ik de moderator permissies van twee gebruikers/groepen probeer te update krijg ik net dezelfde error:
- Met IE 7: De webpagina kan niet worden weergegeven
- Met Firefox 3: Verbinding onderbroken


Niets van foutenmeldingen, nog in de logs van phpbb zelf, nog in de mod (error.log)

Re: Probleem met permissies

Geplaatst: 08 jul 2008, 23:23
door Mid
Misschien is het een idee om de host te contacteren met dit probleem, want daar lijkt de oorzaak te liggen.

Re: Probleem met permissies

Geplaatst: 09 jul 2008, 01:54
door Paul
Kijk eens in de error log, deze kan je warschijnlijk vinden in het control panel van je webhosting.

Re: Probleem met permissies

Geplaatst: 09 jul 2008, 08:48
door Tazmanian
Niets terug te vinden in de logbestanden.

Wat ik raar vindt is dat dit enkel gebeurt bij de moderator permissies.
Bij de gewone permissies kan ik zoveel gebruikers of groepen als ik wil tesamen updaten zonder enig probleem.