Pagina 1 van 1
permissie
Geplaatst: 22 mar 2008, 17:48
door gina
hoe kon je de permissies weer is instellen zodat het meteen gedaan is als je een forum aan hebt gemaakt zodat je niet alles 1 voor 1 hoeft te doen ben vergete hoe het moest:S
Re: permissie
Geplaatst: 22 mar 2008, 18:02
door Dmeijer13
Ga naar het board waar je permissies instellen wilt
Dus beheer> Forums> kies je board
Kies groene knopje, om te wijzgien
Zoek op de pagian naar "permissies kopieren van" en kies het board, waar je het van kopieren wilt, en klaar.
Re: permissie
Geplaatst: 22 mar 2008, 19:39
door gina
maar wat is dat board dan?

Re: permissie
Geplaatst: 22 mar 2008, 20:09
door Imense
Het administratiepaneel....
Re: permissie
Geplaatst: 22 mar 2008, 20:21
door Dmeijer13
Nee, het board is het foru"m waar je permissies voor moet instellen.
een forum op een forum, noem je ook wel een board, althans ik wel
dus mededelingen hier, is een board van dit forum
Re: permissie
Geplaatst: 22 mar 2008, 20:27
door gina
ben helemal de kluts kwijt als ik dan zoon forum heb gemaakt en dan in a rijtje daaronder staat permissie niet kopieren dan hoor daar toch ook bij te staan perimissie wel kopieren dat staat er bij mij niet:S doe ik iets verkeerd?
Re: permissie
Geplaatst: 22 mar 2008, 20:31
door Dmeijer13
Als er niets staat, dan heb je nog nooit eerder permissies voor 1 board ingevuld
Dus je hebt dnek ik net een nieuw forum?/
En je kunt permissies kopieren vinden op de pagina waar je forum tiel moet invullen (of categorie of link) en waar je omschrijving etc invult
Re: permissie
Geplaatst: 25 mar 2008, 18:45
door gina
ja klopt net een nieuw forum ja

Re: permissie
Geplaatst: 25 mar 2008, 18:48
door gina
kijk dit staat er bij mij:
Kopieer permissies van:
Eens gecreëerd heeft het forum dezelfde permissies als die je geselecteerd hebt. Als er geen forum geselecteerd is, wordt het nieuwe forum niet zichtbaar totdat de permissies ingesteld zijn.
en dan komt er alleen maar: kopier de permissie niet maar er staat niet van dat ik het wel kan kopieren doe ik iets fout?
Re: permissie
Geplaatst: 25 mar 2008, 18:58
door Niek
gina schreef:Kopieer permissies van:
Eens gecreëerd heeft het forum dezelfde permissies als die je geselecteerd hebt. Als er geen forum geselecteerd is, wordt het nieuwe forum niet zichtbaar totdat de permissies ingesteld zijn.
Als je nog geen forum aangemaakt hebt valt er ook weinig te kopiëren. Je zult het eerste forum zelf in moeten stellen.
Permissies instellen
Wanneer je daarna nog een forum aanmaakt zijn de permissies te kopiëren.
Succes!
Re: permissie
Geplaatst: 10 apr 2008, 11:04
door tuin-forum
de wereld op zijn kop, ik kan goed indenken dat mensen de weg kwijt raken met die permissies
ik ben nu al een uur aan het testen, resetten ed...en nog ben ik er niet uit. snap ook niet wat de toegevoegde waarde is, alleen dat je nu nog specifieker kunt instellen.
als je uitgaat van de normalisering van de opbouw van een website en forum dan bestaat dat altijd uit sectie's>categorien>content!
ik reset de categorie, ik bevestig en klik daarna gelijk door naar permissie instellingen, ik voeg dan de groep toe (beheerders) en klik dan op Pas alle permissie toe en daarna nix
ik weet het ff niet meer, alle cats en subfora staan in de admin, maar niets te zien op het forum zelf...zal wel te moeilijk denken
John
Re: permissie
Geplaatst: 10 apr 2008, 11:11
door Lucas
Het is niet zo moeilijk hoor.
Als je een categorie maakt, kan je daar de permissies van instellen. Als je dan een sub-fora maakt, kan je die de permissies van de betreffende categorie laten overnemen.

Re: permissie
Geplaatst: 10 apr 2008, 16:02
door tuin-forum
Lucas schreef:Het is niet zo moeilijk hoor.
Als je een categorie maakt, kan je daar de permissies van instellen. Als je dan een sub-fora maakt, kan je die de permissies van de betreffende categorie laten overnemen.

omdat ik de categorien en sub-fora's al heb aangemaakt, gaat jouw advies niet op.
ik wijzig de categorie, sla hem op, ga door naar permissie's, pas alle permissies toe en dan weer nix.
ik net een test categorie aangemaakt met een subfora, permissies toegekend een beheerder, pas alle permiessies toe en hetzelfde liedje, nix.???
Re: permissie
Geplaatst: 10 apr 2008, 18:33
door tuin-forum
IK ben eruit
toch bedankt voor de hulp, jullie zullen nog vaker van me horen
