Veranderingen ACP opslaan in FTP

Hulp nodig bij je installatie of kom je ergens niet uit? Probeer phpBB3! Problemen lossen we samen met je op.
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Forumregels
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Gesloten
Gebruikersavatar
Irvine
Berichten: 56
Lid geworden op: 15 dec 2007, 00:50

Veranderingen ACP opslaan in FTP

Bericht door Irvine » 16 feb 2008, 15:02

Is het mogelijk om hetgeen dat je via de administratiepaneel opslaat, dat dat gelijk opgeslagen wordt in je FTP? Het installeren van sommige MOD's, waarbij je templates moet editten (dat ik dus doe via FTP), loopt daardoor denk ik in de knoop..

Kheb begrepen dat het nu in /cache opgeslagen wordt, maar dan werk je dus met twee plaatsen waar het opgeslagen wordt, of hoe zit dat precies in elkaar? Op het moment heb ik het idee dat, wanneer je veranderingen maakt in templates via het ACP, dat het niet dezelfde template-bestanden op de FTP beinvloedt. Daardoor kan ik dus niet de via-de-ACP-veranderde template-bestanden halen uit mijn FTP

Ook heb ik in de tabel "phpbb_styles_template_data" templates staan die ik al maanden geleden verwijderd heb uit mijn FTP en nu alleen maar ruimte in bezit nemen. Hoe zijn die weg te halen?

Gebruikersavatar
Derky
Berichten: 4466
Lid geworden op: 07 apr 2005, 16:24
Locatie: Nederland
Contacteer:

Re: Veranderingen ACP opslaan in FTP

Bericht door Derky » 18 feb 2008, 16:41

Als je een template wijzig in het ACP probeerd phpBB 3 om het ook op je webruimte te veranderen, als hier geen rechten voor zijn slaat die het op de "templates_data" dus zodra je het refresh is het weer weg. :)

The template file was unwritable so the template set is now stored in the database containing the modified file.

Het makkelijkste is om het aan te passen op de FTP en niet via het ACP.

Gesloten