Pagina 1 van 1

Getallen + Bots

Geplaatst: 28 dec 2007, 18:03
door Irvine
Hallo, ik heb een vraagje. Wij komen iets raars tegen. Ten eerste, de administrator, heeft als profiellink 2. Waarom is dat 2 en niet 1? Ineens 53. Komt dit doordat de beheerder het activeren moet doen?

Re: Usergetal

Geplaatst: 28 dec 2007, 18:12
door Johan
De administrator heeft als profiellink 2 omdat 1 al staat voor de gasten die je forum bezoeken ;)

Dat andere weet ik niet, had ik ook terwijl gebruikers zichzelf kunnen activeren :roll:

Re: Usergetal

Geplaatst: 28 dec 2007, 18:26
door Irvine
Oh ik zie het al, de bots ;) Heb nog wel een aantal vraagjes:

1) wat is de functie van de bots? (zodat ik ze kan weghalen)
2) En kan ik ze later weer toevoegen met precies dezelfde functie van die bots?
3) Ik heb een topic en bericht weggehaald. Het eerste bericht is dus 2. Is dat te veranderen naar 1? Zodat de telling klopt ;)

Zal ook ff de titel aanpassen

Re: Usergetal

Geplaatst: 28 dec 2007, 19:30
door Johan
1) wat is de functie van de bots? (zodat ik ze kan weghalen) dankzij de bots verschijnt je forum in zoekmachines

rest weet ik niet ;)

Re: Usergetal

Geplaatst: 28 dec 2007, 19:36
door Steef Keijzer
Irvine schreef: 2) En kan ik ze later weer toevoegen met precies dezelfde functie van die bots?
3) Ik heb een topic en bericht weggehaald. Het eerste bericht is dus: http://www.widm2008.nl/viewtopic.php?f=2&t=2. Is dat te veranderen naar 1? Zodat de telling klopt ;)
Ten eerste heb je gebruikersnummer 2 omdat als je in de database staat dat er ook een account Anonymous is gemaakt. Als je naar Gebruikers en Groepen gaat in het Adminpanel en je kiest voor "Selecteer anonieme gebruiker" dan zie je deze gebruikernummer 1

2.) Je kan de bots later weer terug halen, en dan hebben ze exact dezelfde functie, je kan ze namelijk alleen uitschakenel
3.) Als je in het adminpanel bent kan je de berichten tellers weer juist zetten, maar het getal veranderen weet ik niet.

Re: Getallen + Bots

Geplaatst: 28 dec 2007, 21:49
door Irvine
Om door te gaan op de derde, als ik alle bots verwijder, en ik hersynchroniseer de statistieken, dan is de eerstvolgende die aanmeldt alsnog lidnummer 53 :| Is het niet op de 1 of andere manier aan te passen?

Re: Getallen + Bots

Geplaatst: 28 dec 2007, 22:17
door BetaDevil
De tabel phpbb_users back-up'en, verwijderen uit de tabel en weer invoeren zonder auto increcement.

Re: Getallen + Bots

Geplaatst: 28 dec 2007, 22:17
door BetaDevil
BetaDevil schreef:De tabel phpbb_users back-up'en, verwijderen uit de tabel en weer invoeren zonder auto increcement-getal.
Wijziging: Oops :oops:

Re: Getallen + Bots

Geplaatst: 28 dec 2007, 22:32
door Irvine
Dankjewel! Maar ehm, een beetje knullig misschien maar ik kan hem niet vinden. Zit hij wel in de ftp?

Re: Getallen + Bots

Geplaatst: 28 dec 2007, 22:43
door Kevin
in je database staan tabellen.