Pagina 1 van 1

Na update probleem met posten

Geplaatst: 20 okt 2007, 17:35
door Ger
  • Adres van je forum: http://www.swordfactsbenelux.nl/forums (=ontwikkelpagina achter wachtwoord, dus niet bereikbaar)
    Event. modificaties op je forum:vooral in de template
    Wanneer ontstond het probleem?na de update naar RC 7
    phpBB versie: 3.0.RC7

    Heb je onlangs iets verandert aan je forum?Update van RC5 naar RC7
    Wat is het probleem?
Sinds dat ik vanmiddag de update heb gedraaid kan ik geen nieuwe berichten meer plaatsen of topics starten. Ik kan wel gewoon op de knoppen daarvoor klikken, een bericht typen enz. maar als ik op "bevestig" of "voorbeeld" klik, wordt het niet geplaatst, maar wordt dezelfde pagina gewoon weer geladen (inclusief het conceptbericht). Ik heb nog een keertje het originele posting.php geupload, maar zonder effect.

Re: Na update probleem met posten

Geplaatst: 20 okt 2007, 17:41
door BetaDevil
Volgens mij komt dit omdat er veel dingen in de template veranderd zijn. Is je template nog RC5 of is die ook geupdate naar RC7?

Re: Na update probleem met posten

Geplaatst: 20 okt 2007, 17:43
door Paul
Je template is niet uptodate en je hebt je taalpakket niet bijgewerkt voor RC7.

Re: Na update probleem met posten

Geplaatst: 20 okt 2007, 19:06
door Ger
-edit-
laat maar, tis gelukt.

Bedankt!

Re: Na update probleem met posten

Geplaatst: 22 okt 2007, 09:02
door webseb
Als je nu even verteld wat je precies hebt aangepast aan je template.

Ik ben namelijk ook veranderd van R5 naar R7 en zit met het zelfde probleem!!

Dank je..

Re: Na update probleem met posten

Geplaatst: 22 okt 2007, 09:09
door Ger
Eigenlijk gewoon wat hierboven vermeld wordt. Ik heb de nieuwe languagefiles (zie downloads) erop gezet en de templatefiles van mijn eigen template geupdate voor zover die niet al door mijzelf aangepast waren.

Re: Na update probleem met posten

Geplaatst: 22 okt 2007, 09:17
door webseb
Ik heb inderdaad ook het Nederlandse taalpakket, daarnaar verwijst hij in styles/..stylenaam../imageset/nl/ Dus dat mapje heb ik aangepast.

Dit werkte goed in R5 maar in R7 kom ik niet meer uit de posting.php (Hij plaatst dus niets!)
Als ik de style naar prosilver zet werkt het wel.

Het heeft dus te maken met de template van de style die ik gebruik.
Maar ik zou niet weten wat ik hier aan zou moeten veranderen.

Re: Na update probleem met posten

Geplaatst: 22 okt 2007, 09:32
door Ger
Ik weet niet of het de bedoeling is dat dit in een bestaand topic behandeld wordt of dat er een nieuw topic moet komen, maar dat lossen de moderators wel op denk ik.

Enniewee: waarop heb je je eigen stijl gebaseerd? ProSilver, SubSilver2, iets geheel eigens, een andere reeds bestaande template...? Ook is het handig om even een linkje te geven naar je website, zodat we in de bron kunnen kijken.

Wat ik heb gedaan is gekeken welke templateverschillen er waren tussen RC5 en RC7. De bestanden waar ik niets in heb aangepast voor mijn eigen template heb ik rechtstreeks gekopieerd. Die zijn namelijk nog identiek aan subsilver2. Verder heb ik gekeken welke verschillen er waren tussen de bestanden, dat was eigenlijk alleen in overall_header.html, viewtopic_body.html, ucp_pm_viewmessage.html en index_body.html meen ik (maar dat is dus afhankelijk van wat jij hebt aangepast). Daarvan heb ik bekeken wat de verschillen waren tussen RC5 en RC7, en dat verwerkt in die bestanden. Vervolgens de hele bups geüpload en toen was het goed.

Re: Na update probleem met posten

Geplaatst: 22 okt 2007, 10:02
door webseb
De website is http://www2.onlineverhalen.nl.

Style die ik gebruik is MG Autumn.
Een smal forum, maar weet niet waar die op gebaseerd is!

Ik kan gewoon een reactie plaatsen, maar hij doet vervolgens niets. Je komt dus niet in de tussenpagina van posting.php en ook niet in de viewtopic.php

Re: Na update probleem met posten

Geplaatst: 22 okt 2007, 10:08
door Ger
Hmm.. om de een of andere reden sluit IE meteen af als ik je pagina probeer te openen, beveiligingsfout. Maar goed, als je niets gewijzigd hebt aan die template, kun je hier de RC7 versie van MC Autumn downloaden en installeren. Vergeet niet je template te vernieuwen in je ACP.

Re: Na update probleem met posten

Geplaatst: 22 okt 2007, 11:16
door webseb
De directe link: /* verwijderd n.v.t. */

Komt misschien door de punt aan het einde van de link.. of IE ;)

Bedankt, ik ga kijken wat de verschillen zijn, en ja heb er heel wat aan aangepast!
Bedankt voor zover.

Re: Na update probleem met posten

Geplaatst: 22 okt 2007, 11:41
door webseb
Je hebt inderdaad gelijk..

Ik heb alleen de postings files van de template vervangen en nu schijnt alles wel goed te werken.
Hartelijk dank 8-)