Pagina 1 van 1

forum niet meer te openen

Geplaatst: 26 aug 2007, 20:12
door tjappie81
  • Adres van je forum:
    Event. modificaties op je forum:geen
    Wanneer ontstond het probleem?na het inloggen in het beheerderspaneel
    phpBB versie: 3.0.RC5

    Heb je onlangs iets verandert aan je forum?nee, alleen forums en groepen e.d. aangemaakt
    Wat is het probleem?
Na het installeren van het forum (wat zonder problemen verliep) heb ik forums en groepen aangemaakt en de rest van het forum ingesteld. Dit is allemaal zonder problemen gelukt, ik heb nog een testbericht gemaakt en die vervolgens weer verwijderd, het forum werkte dus gewoon goed.

Vervolgens heb ik even uitgelogd en weer ingelogd, vervolgens log ik in in het beheerderspaneel en dan loopt heel het forum vast. Ik krijg niks meer geopend en ik krijg na een tijdje deze melding:

"Bad Gateway

Web server received an invalid response while acting as a gateway or proxy server."

Dit is overigens niet de eerste keer dat dit gebeurd, want ik had precies hetzelfde probleem eergisteren en op precies hetzelfde moment, na het inloggen in het beheerderspaneel.

Ik vraag me af of dit nu een probleem is van het forum of een probleem bij de hostingprovider. Ik hoop dat iemand me kan helpen om dit probleem op te lossen.

Re: forum niet meer te openen

Geplaatst: 26 aug 2007, 21:28
door Skullie
tjappie81 schreef:"Bad Gateway

Web server received an invalid response while acting as a gateway or proxy server."
Ligt dus aan uw hostingprovider. Stuur een mail naar uw host voor uitleg waarom dit er steeds komt als je het niet begrijpt.