install geeft 403 fout

Hulp nodig bij je installatie of kom je ergens niet uit? Probeer phpBB3! Problemen lossen we samen met je op.
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Forumregels
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Gesloten
Pien
Berichten: 51
Lid geworden op: 23 sep 2003, 11:20

install geeft 403 fout

Bericht door Pien » 07 mei 2012, 11:21

  • Adres van je forum: http://cavaletti.nl
    Event. modificaties op je forum: geen
    Wanneer ontstond het probleem? na plaatsen install map
    phpBB versie: 3.0.7-pl1


    Heb je onlangs iets veranderd aan je forum? poging tot updaten
    Wat is het probleem?

Ik kan niet in de install map. Ik ben er mee begonnen en toen ging het wel. De database is al gedaan en vervolgens heb ik een de bestanden in zip gedownload en die na uitpakken geprobeerd om via ftp weer er op te zetten. Aangezien hij niet wilde kopieren/vervangen ben ik gestopt en nu met een ander ftp programma ben ik er mee verder gaan.

De mappen en bestanden staan nu op de juiste plek maar als ik nu naar cavaletti/install ga om verder te gaan met de update krijg ik fout 403: •Voor deze website dient u zich aan te melden
Ik krijg trouwens wel deze melding: "Verwijder of hernoem de installatiemap enz." dus de map zou goed moeten staan lijkt me. En ik ben ook ingelogd als beheerder / eigenaar.

Gebruikersavatar
Pola
Berichten: 1495
Lid geworden op: 19 jan 2012, 14:40
Contacteer:

Re: install geeft 403 fout

Bericht door Pola » 07 mei 2012, 21:08

Ik neem aan dat je zelf geen redirects hebt ingesteld...

Als ik browse naar http://www.cavaletti.nl/install word ik geredirect naar http://paarden.startpagina.nl/.
Als ik browse naar http://cavaletti.nl/install word ik geredirect naar http://www.klikklik.nl/.

Wat voor hosting heb je, heb je een betaalde service? Als ik de whois van je domein opzoek zie ik dat het geregistreerd is bij Inter-IT B.V. Op hun site zie ik dat klikklik.nl en startpagina.nl ook sites van hun zijn.

Het lijkt er dus sterk op dat je host een instelling heeft, waardoor url's waar install in voorkomen automatisch doorgestuurd worden naar één van hun eigen sites.
Je zult dus contact op moeten nemen met je provider om dit op te helderen.

*EDIT*
Ik ga er hierboven van uit dat de install folder op dit moment nog steeds aanwezig is. En dat de folder op de jusite plaats staat, in de root van je forum waar ook het config.php bestand staat en (bijvoorbeeld) de styles en language folders.

Ik heb eens nagedacht. Zou je het volgende eens willen proberen.

Rename de install folder naar bijwerken en browse dan naar http://www.cavaletti.nl/bijwerken en kijk wat er dan gebeurt.
HGN op phpbb.com

Pien
Berichten: 51
Lid geworden op: 23 sep 2003, 11:20

Re: install geeft 403 fout

Bericht door Pien » 08 mei 2012, 07:29

Sorry, ik had het er bij moeten zetten maar ik heb de map install toen het niet lukte een andere naam gegeven zodat het forum weer bruikbaar was.
Als de map install heet dan krijg ik een 403, bij elke andere naam een redirect.

Gebruikersavatar
Pola
Berichten: 1495
Lid geworden op: 19 jan 2012, 14:40
Contacteer:

Re: install geeft 403 fout

Bericht door Pola » 08 mei 2012, 09:02

Kun je me laten weten welke naam de install folder nu heeft?
Gebruik je FileZilla als FTP client? Dat wordt (volgens mij) het meest gebruikt.
Staan de chmod permissies van de install folder goed (755)?
HGN op phpbb.com

Pien
Berichten: 51
Lid geworden op: 23 sep 2003, 11:20

Re: install geeft 403 fout

Bericht door Pien » 08 mei 2012, 09:17

install7
ik gebruik inderdaad filezilla. Ik heb bij het testen een trial van smartftp gebruikt maar die is verlopen. Zou dat uitmaken? De test was een fluitje van een cent dus toen was ik dapper genoeg om het echte forum een update te geven.
permissies staan nu weer op xxx omdat ik ze net had veranderd naar 755 en dat maakte niks uit.

Pien
Berichten: 51
Lid geworden op: 23 sep 2003, 11:20

Re: install geeft 403 fout

Bericht door Pien » 08 mei 2012, 12:53

Ik heb het "opgelost". Dat wil zeggen dat ik nog steeds niet weet wat er precies mis is gegaan maar ik heb de map install er nogmaals op gezet en toen kon ik er wel bij.
Ik ben min of meer probleemloos nu aangekomen bij 3.0.10 :D

Gesloten