Modificatie niet compleet verwijderd

Hulp nodig bij je installatie of kom je ergens niet uit? Probeer phpBB3! Problemen lossen we samen met je op.
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Forumregels
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Gesloten
Sasoriza
Berichten: 2
Lid geworden op: 20 apr 2008, 17:40

Modificatie niet compleet verwijderd

Bericht door Sasoriza » 20 apr 2008, 17:44

  • Adres van je forum: [...]
    Event. modificaties op je forum: TS Gallery Modification [DEV]
    Wanneer ontstond het probleem?: Na het verwijderen van de modificatie
    phpBB versie: 3.0.1

    Heb je onlangs iets veranderd aan je forum?: Bovenstaande modificatie
    Wat is het probleem?: In het beheerderspaneel is nog steeds de tabblad: "ACP_CAT_GALLERY" zichtbaar en in het gebruikerspaneel: "UCP_GALLERY_PREFS".
Ik denk dat ik hier bovenstaand alles goed uitgelegd hebt en zoals jullie allen vast wel snappen is dit tamelijk irritant om nog te lezen terwijl ik alle originele bestanden teruggezet hebt en in de database desbetreffende tabellen verwijderd hebt.

Ik hoop dat jullie mij hiermee kunnen helpen, want ik kom hier echt totaal niet mee uit.
Laatst gewijzigd door Sasoriza op 23 jun 2008, 10:08, 1 keer totaal gewijzigd.

Gebruikersavatar
Gamemaniak
Berichten: 1747
Lid geworden op: 14 nov 2005, 19:03
Locatie: Westdorpe
Contacteer:

Re: Modificatie niet compleet verwijderd

Bericht door Gamemaniak » 20 apr 2008, 18:52

Ga naar het 'Beheerderspaneel', Systeem, en kies dan 'Beheerderspaneel' of 'Gebruikerspaneel' even de tabs zoeken en verwijderen ;)

Sasoriza
Berichten: 2
Lid geworden op: 20 apr 2008, 17:40

Re: Modificatie niet compleet verwijderd

Bericht door Sasoriza » 20 apr 2008, 18:55

Heel erg bedankt Game, het is nu goed verwijderd.

Gesloten