Permissies niet opslaan

Hulp nodig bij je installatie of kom je ergens niet uit? Probeer phpBB3! Problemen lossen we samen met je op.
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Forumregels
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Gesloten
brambomb
Berichten: 17
Lid geworden op: 10 sep 2006, 09:31
Locatie: almere
Contacteer:

Permissies niet opslaan

Bericht door brambomb » 11 nov 2007, 16:05

  • Adres van je forum: http://brambomb.nl/forum
    Event. modificaties op je forum:
    Wanneer ontstond het probleem?bij het aanmaken van de eerste forums
    phpBB versie: 3.0.RC7

    Heb je onlangs iets verandert aan je forum?nee
    Wat is het probleem?
Ik was bezig met het installeren van een forum met bijbehorende subforums op mijn forum. Toen ik op mijn pagina keek waren ze niet zichtbaar.

Ik vermoede dat het met permissies te makken had dus ging ik dat aanpassen. Alleen als ik een bepaalde permissies aan gebruikers groep wil toekennen door op "pas permissie toe" te klikken gebeurt er niets en staan de balkjes allemaal weer op "geen rol toegewezen". Alsof hij niks opslaat.


Weet iemand dit? moet ik iets veranderen?
beter een gat in je frame, dan een frame in je gat.

Gebruikersavatar
Derky
Berichten: 4466
Lid geworden op: 07 apr 2005, 16:24
Locatie: Nederland
Contacteer:

Re: Permissies niet opslaan

Bericht door Derky » 12 nov 2007, 11:58

Heb je het al precies volgens de handleiding gedaan?
Want volgens mij druk je op een verkeerde knop. :)

Gesloten