Pagina 1 van 1

Forum onderwerpen aan tests

Geplaatst: 24 jan 2008, 00:40
door scffie
Ik was benieuwd hoe ik zelf als beheerder op grote schaal kan testen of mijn hosting kan voldoen aan de eisen die ik stel voor mijn site/forum.
Zijn er bepaalde programma's (nee, geen ddos) te vinden die zich voordoen als bezoekers en zodoende kunt checken hoe de server omgaat met alle requests aan data.

De vraag klinkt misschien nogal krom, maar ik moet nu al kijken in hoeverre de boel draait en zal reageren op het moment dat ik online ga met m'n site, welke queries mogelijk voor problemen gaan zorgen enz.
Zo vervelend om gelijk na de start alweer offline te moeten omdat de scripting, hardware/server instellingen niet ideaal blijken. :mrgreen:

Het gaat dus niet om een lid of 10 dat aanwezig is, maar eerder een lid of 500-2000 dat constant aanwezig is en zou graag een indicatie maken welke hosting dit trekt en wat er voor nodig is.

Hoop dat iemand enig idee heeft hoe en wat.
PS, site is momenteel nog beta/dev dus dat maakt het er niet makkelijker op.

Re: Forum onderwerpen aan tests

Geplaatst: 24 jan 2008, 11:27
door ElbertF
Kun je dit niet gewoon aan je host vragen? Als je d.m.v. een script gaat testen of er tegelijkertijd een paarduizend gebruikers online kunnen zijn blokkeren ze je IP zeker.