Pagina 1 van 1

Vraag over toetsenbord

Geplaatst: 27 okt 2007, 21:54
door Roofiej0
Jongens, ik heb een vraagje voor BUITEN (ja je hoort het goed) de mooie PhpBB wereld!
Ik heb een probleempje met mijn toetsenbord. Ik wil hem op Nederlands zetten, want als ik nu 'oke' typ en ik wil een streepje op de 'e' dan krijg ik dit 'ok'e'. Kan iemand mij daarmee helpen? EN staat niet in de taakbalk en het lukt me ook niet om die EN (van engels toetsenbord) in de taakbalk te krijgen.
Kan iemand mij helpen?

Alvast Bedankt,
Roofiej0

Re: Vraag over toetsenbord

Geplaatst: 28 okt 2007, 08:26
door Bas
Start > Control Panel > Regional and Language Options > Languages > Details > Add > zet Input Language op Dutch (Netherlands) en Keyboard Layout/IME op United States-International. Zet daarna de Default Input Language goed, en verwijder de hele English en het gewone US-keyboard. Sluit verder af met een paar OK's. :)

Als je geen toetsenbord hebt met de US-QWERTY-layout, kun je trouwens ook niet op die manier een accentteken toevoegen.

(en ja, de Language Bar is troep :) )

Re: Vraag over toetsenbord

Geplaatst: 28 okt 2007, 09:18
door ElbertF
Ik denk dat je daar wel mee geholpen bent, gezien dit onderwerp niet binnen de AO regels valt gooi ik er een slotje op. Anders maar eventjes neuzen op Google als je dat niet al gedaan hebt.

Afbeelding