Pagina 1 van 1

Hayabusa Club Holland Forum

Geplaatst: 15 apr 2005, 08:10
door Lontronics
Een website en forum uitsluitend voor de Hayabusa-bezitter.

Het forum is zo basic mogelijk uitgevoerd zonder functionaliteit te verliezen.
Verder is er onder de motorkap nogal wat code weggehaald en geoptimaliseerd om het dataverkeer wat te beperken. Dit is tevens merkbaar in de snelheid, alhoewel niet schokkend.
Verdere mod's: quik-post, merge-posts, resync user postcounts, admin user list, extreme styles mod, save bandwidth mod.

Niet aanmelden s.v.p., alleen Hayabusa-bezitters worden toegelaten op het forum i.v.m. problemen op de vorige website en bijbehorend forum in het verleden... :(

Ben benieuwd wat een ieder ervan vindt.

http://hayabusaclubholland.nl

groeten,
Jan

Geplaatst: 15 apr 2005, 12:35
door LoYaL
Netjes! :bier:

Geplaatst: 16 apr 2005, 10:50
door Lontronics
Thx ;)

Bij sommige dingen ben ik misschien een beetje een zeikerd; heb dus ook getracht de html-code zo schoon en netjes mogelijk te krijgen. Niet zichtbaar als je gewoon kijkt, maar wanneer je de code bekijkt valt dit wel op. Nou ja, we moeten toch wat te doen hebben he!!? :lol: :lol: :lol:

Geplaatst: 11 mei 2005, 03:36
door Menace2Society
Die dingen zijn toch verboden? Of hoe zit dat precies? Ik ken hem alleen van de Ghostrider ;)

Geplaatst: 11 mei 2005, 07:24
door Bee
Ik heb een gloeiende hekel aan scripts die ervoor zorgen dat ik links niet meer in de statusbar kan zien. Dat is dus ook het geval met die javascript scroller.

Daar dient een scrollbar niet voor!

Geplaatst: 11 mei 2005, 07:30
door Lontronics
@Menace2Society:
Er is wel over gesproken destijds om hem te verbieden omdat het allemaal een beetje te hard zou kunnen. En de Hayabusa heeft er wel voor gezorgd dat er internationaal een afspraak is gemaakt dat alle motoren begrensd worden op 299km/uur. Alsof dat niet hard is.....

@Bee:
Ik heb destijds die javascript scroller erop gezet OM de links te verdoezelen. Toen gebruikte ik nog een server hier in de kelderkast op mijn eigen IP waar naar werd doorgelinkt. En om eerlijk te zijn, daarna is de scroller gewoon blijven staan... :?
Een heel ander nadeel van de scroller is dat hij bij sommige browsers behoorlijk wat processorcapaciteit vraagt/ de browser er trager door reageert.
Goeie tip dus, de scroller gaat eraf ;)

Edit: en is alweer gebeurd ;)

Geplaatst: 11 mei 2005, 07:36
door Bee
mooi zo :thumb:

Geplaatst: 29 jul 2005, 11:08
door Lontronics
Alle aanpassingen die ik zo ongeveer heb doorgevoerd heb ik nu ook op Lontronics gezet zodat anderen er evt. ook iets mee kunnen.

De link: http://www.lontronics.nl/forum/viewforum.php?f=2

Groeten,
Jan