Pagina 1 van 1

gehackt ?

Geplaatst: 31 jan 2004, 12:57
door Fredpar
gisteren mijn forum geplaatst en het werkte allemaal perfect, de mappen install en contrib heb ik direct verwijderd van de server.... Het prikbord is de hele nacht bezocht en naar ik verwacht gebruikt maar vanochtend toen ik er even naar wilde kijken kreeg ik een foutmelding, ik kon niet meer inloggen en niets werkte meer, gewoon net of het forum er nooit geweest was. Ik heb vervolgens mijn subdomein waarop het forum draait verwijderd (daar stond alles op het oog nog wel gewoon) en alles opnieuw geinstalleerd, het werkt nu weer. Kan dit een toevalstreffer zijn (gewoon domme pech), of is mijn forum door iemand bewust om zeep geholpen (gehackt?) en hoe voorkom ik dit?

Graag jullie hulp.

Fred

Geplaatst: 31 jan 2004, 12:59
door Cheeta
Momenteel is er een virus in omloop die alle servers hackt!!!

Hoe wat en waar weet ik ook niet!!

maar de laatste tijd gebeurt dit vele malen vaker en ik heb net bericht gekregen van mijn host dat ik elk bestand moest scanenn met een door hun aangeboden virusscanner

mzzl 8)

Geplaatst: 31 jan 2004, 12:59
door WebSiteNet
Het kan zijn dat het toeval is of dat je zelf iets fout gedaan hebt. Als het een druk bezocht forum is heb je kans dat hij gehackt is. Voortaan kan je beter ded foutmeldingen doorgeven aan ons. Mischien kunnen we er iets aan doen. :wink:

Geplaatst: 31 jan 2004, 13:04
door MeDieViL
zijn er eigelijk goeie mods die kunne helpen bij het beveiligen van je forum naast de ip logger? :?

Geplaatst: 31 jan 2004, 13:05
door WebSiteNet
Altijd de laatste versie van phpbb draaien en alle beveiligings updates uitvoeren.

Geplaatst: 31 jan 2004, 16:36
door SPyKoN
Website van gametrex.be was gisteren ook gehackt door ene interseptor ofzo. Alle indexen waren veranderd in een andere pagina. Is geen lachtertje en op dit moment zeker niet.

Geplaatst: 01 feb 2004, 11:51
door Fredpar
ik heb de nacht overleefd...als ik weer problemen heb zal ik de foutmelding even vastleggen...beetje stom dat ik dat niet gedaan heb natuurlijk... :oops:

bedankt voor jullie antwoorden.

Fred

Geplaatst: 03 feb 2004, 20:23
door sandman1
ik had hetzelfde probleem laatst ook, ik had mijn server opnieuw geinstallerd en alles deed weer perfect.

Geplaatst: 04 feb 2004, 15:47
door Amber
Wij zijn van de week ook gehackt door ene int3rc3pt0r en idd waren alle
indexen veranderd in een zwarte pagina met zijn tekst erop. Het hele
forum is in de war en ik weet niet hoe ik dat weer goed moet krijgen...
irritant als de hel is dat en al helemaal als geen verstand hebt van al die
scripts die je neus voorbij vliegen.

Geplaatst: 04 feb 2004, 17:06
door Leipo
Inter is goed bezig geweest zo te zien :?