Pagina 1 van 1

"Nieuw onderwerp" bij antwoord

Geplaatst: 28 sep 2006, 16:24
door MartyF
Ik ben nog redelijk nieuw in deze materie, en weet nog niet in hoeverre zaken zelf aan te passen zijn, maar tijdens het beheren van een forum liep ik tegen het volgende aan.

Bij een gestart onderwerp kan een gebruiker antwoord hierop geven. Echter de knop "Nieuw Onderwerp" is ook aanwezig. Dit is lastig, want de gebruiker kan per abuis deze mogelijkheid gebruiken terwijl hij eigenlijk een antwoord toe wilde voegen. Mijns inziens hoort deze keuze hier niet thuis.

Vragen:
  • Is deze knop te verwijderen?
  • Wanneer iemand toch op deze knop drukt en dus een nieuw onderwerp aanmaakt is het alleen mogelijk dit te corrigeren door ouderwets knip en plakwerk. Er is geen standaard mogelijkheid een nieuw onderwerp als antwoord onder een bestaand te hangen. Klop?
  • Wanneer iemand wel netjes Nieuw Antwoord kiest, waarom is er dan de mogelijkheid om een onderwerp in te geven (terwijl daar niets mee wordt gedaan)?
Alvast bedankt voor de reacties.

Groet,
Martin

Geplaatst: 28 sep 2006, 19:37
door Salomon
Zeker is het aan te passen, kijk maar in templates/subsilver/viewtopic_body.tpl

Voor het samenvoegen van onderwerpen is de Simply Merge topics mod, zoek maar ff op phpbbhacks.com (maar die zit er niet standaard in, wel in phpBB3)

En waarom die onderwerp mogelijkheid er is, dat weet ik niet.
Zal ook wel uit te zetten zijn in iets van reply_body.tpl ofzo.....

Geplaatst: 29 sep 2006, 08:49
door MartyF
Bedankt, ik zal er induiken.