Modify Profile toepassen in Usergroups

Voor discussies rondom phpBB2. phpBB2 wordt niet meer ondersteund en deze berichten kunnen wellicht gedateerd zijn.
Forumregels

Sinds 1 januari 2009 wordt phpBB2 niet meer ondersteund.
Onderstaande informatie is verouderd en dient uitsluitend als archief.
phpBB2.0.x
Gesloten
Gebruikersavatar
SPyKoN
Berichten: 1224
Lid geworden op: 27 aug 2003, 07:41
Locatie: België
Contacteer:

Modify Profile toepassen in Usergroups

Bericht door SPyKoN » 04 jan 2005, 12:10

'k Heb een forum war dit handig van pas zou komen. Ik wil dus een verzorgde lijst helemaal up-to-date houden en zou graag een nieuw veld willen adden in de usergroups en eventueel dit neiuwe veld vervangen door website aangezien dit overbodig is.

Enig idee wat ik allemaal moet aanpassen?

Ik heb het dus over deze MOD:

http://www.phpbbhacks.com/viewhack.php?id=193

Heb reeds opzoekwerk gedaan, maar niets gevonden.

Gebruikersavatar
mosymuis
Berichten: 6940
Lid geworden op: 05 feb 2003, 14:00
Locatie: Amsterdam
Contacteer:

Bericht door mosymuis » 05 jan 2005, 11:31

Je kunt het veld dat je met de mod hebt toegevoegd zelf aanpassen in groupcp.php; zoek gewoon naar user_website en alles wat daarmee te maken heeft ("website"), en vervang dat met de veldnaam die jij hebt aangemaakt. Doe dit ook in groupcp_info_body.tpl.

Gebruikersavatar
SPyKoN
Berichten: 1224
Lid geworden op: 27 aug 2003, 07:41
Locatie: België
Contacteer:

Bericht door SPyKoN » 05 jan 2005, 16:18

mosymuis schreef:Je kunt het veld dat je met de mod hebt toegevoegd zelf aanpassen in groupcp.php; zoek gewoon naar user_website en alles wat daarmee te maken heeft ("website"), en vervang dat met de veldnaam die jij hebt aangemaakt. Doe dit ook in groupcp_info_body.tpl.
Oke bedankt :bier:

Gesloten