Pagina 1 van 1

3.2.9 modules hulp gevraagd

Geplaatst: 29 jan 2020, 23:43
door jeroenvgfn
  • Wat is het probleem?
    Ik heb een forum overgenomen van iemand die ermee gestopt is en nu blijkt dat er een aantal modules en extensies aanwezig is welke niet goed verwijderd zijn.

    Wanneer ontstond het probleem?
    Na overname account niet direct problemen maar wilde vanavond een nieuw forum aanmaken en kreeg toen meldingen Module en extensie gerelateerd.

    Adres van je forum: http://callawayownersgroup.com

    Extensies op je forum: Heb vanavond Viglink op correcte manier verwijderd maar weet niet wat er nog zwerft.

    Huidige stijl:prosilver

    phpBB versie: 3.2.9 nog niet update ivm host heeft geen php7 dus dat moeten we ook nog gaan oplossen.

    Waar is je forum gehost: nu nog bij godaddy USA, heb zelf ruimte bij antagonist waar ik naartoe wil gaan verhuizen.

    Heb je onlangs iets veranderd aan je forum? kleine dingen verbeterd/gecorrigeerd
Wie zou met mij de hele DB en forum willen doornemen op vervuiling zodat ik verder kan met een fris forum en de overstap host naar antagonist met php7 en ook software versie 3.3 kan doen.

Re: 3.2.9 modules hulp gevraagd

Geplaatst: 30 jan 2020, 00:16
door El torro
pm gestuurd