Pagina 1 van 1
upgrade van 3.2.1 naar 3.2.2 werkt niet
Geplaatst: 28 jan 2018, 13:43
door Wilfried1954
- Wat is het probleem? Upgrade van 3.2.1 naar 3.2.2
Adres van je forum: http://forum.bemiddelen.vlaanderen
Ik probeerde mijn forum te upgraden naar 3.2.2 van 3.2.1. Het leek eenvoudig: het juiste downloaden en uitpakken en de folders vendor en install kopiƫren in de root.
Na het klikken op Update begint het netjes naar 1% dan 2% maar dan terug 0% - 1% - 2% en dat gaat zo door. Na een halfuurtje maar afgebroken. Nog eens geprobeerd maar hetzelfde resultaat.
Na hernoemen van de install map had ik alleen nog een pagina zonder inhoud. Gelukkig had ik nog een kopie van de bestanden en heb die dan via FTP gekopieerd naar de server.
Alles lijkt nu terug normaal te werken.
Maar wat kan ik nu in hemelsnaam verkeerd doen met die upgrade? Ik heb 2 pakketten geprobeerd: de eerste keer phpBB-3.2.1_to_3.2.2.zip en de tweede keer phpBB-NL-3.2.1_to_3.2.2.zip. Telkens daaruit de vendor en install folder gekopieerd.
Dank je, Wilfried
Re: upgrade van 3.2.1 naar 3.2.2 werkt niet
Geplaatst: 28 jan 2018, 18:36
door Froddelaar
Je moet bijna ALLES uploaden .. niet enkel de vendor & install mappen.
Enkel deze NIET:
ext
images
files
store
config.php
Beste is om gewoon eerst alles van je server te verwijderen, behalve bovenstaande mappen en bestand.
En dan gewoon alles uploaden & install
Gewoon zien dat je de bovenstaande niet overschrijft.
En eerst een backup nemen natuurlijk
Re: upgrade van 3.2.1 naar 3.2.2 werkt niet
Geplaatst: 29 jan 2018, 09:15
door Theriddler
Gebruik het volledige pakket van
phpbb 3.2.2 NL in plaats van de automatische updater.
en volg de instructies zoals hier aangegeven:
viewtopic.php?f=100&t=60897
Sommige gebruikers ervaren problemen met de automatische updater, als je geen core codes hebt aangepast en geen template bestanden van prosilver is het volledige pakket de juiste oplossing om te gebruiken.
Re: upgrade van 3.2.1 naar 3.2.2 werkt niet
Geplaatst: 29 jan 2018, 10:24
door Wilfried1954
Dank je. Ik had dus de automatische updater geprobeerd. Met frisse moed zal ik er terug aan beginnen met deze instructies.
Vriendelijke groeten, Wilfried