Pagina 1 van 1
Update naar 3.2.0
Geplaatst: 13 jul 2017, 07:45
door mikemike
- Wat is het probleem?Krijg de update naar 3.2.0 niet voor elkaar
Wanneer ontstond het probleem?
Adres van je forum: http://www.mbvpforum.nl
Extensies op je forum:
Huidige stijl:Prosilver
phpBB versie: 3.1.10
Waar is je forum gehost:Antagonist
Heb je onlangs iets veranderd aan je forum?Nope
Even resume: er wordt gesproken over wanneer je in je forum wijzigingen hebt aangebracht je het beste volgens dit topic (
viewtopic.php?f=100&t=60897) de automatische update kan gebruiken. Maar wat moet ik verstaan onder een wijziging?
Overigens als ik de automatische update gebruik dan wil ik via het beheerderspaneel naar de install map en vervolgens kom ik dat op het forum index met de mededeling 'Verwijder, verplaats of hernoem de install-map voordat je je forum gaat gebruiken. Als deze map nog steeds aanwezig is, dan zal alleen het beheerderspaneel toegankelijk zijn.'
Wie geeft mij even een zetje de goede richting op?
Re: Update naar 3.2.0
Geplaatst: 13 jul 2017, 08:14
door El torro
De automatische update werkt niet dus die zou ik niet proberen.
Als je (veel) wijzigingen hebt gedaan in de bestanden, maak dan eerst een testforum en upgrade die (schrijf precies op wat je doet) dan kun je daarna je live forum zonder problemen doen.
En altijd eerst een goede backup maken!
Re: Update naar 3.2.0
Geplaatst: 13 jul 2017, 11:37
door mikemike
Oke duidelijk!
Ik heb meer gewijzigd in de footer en de header. Dus die zullen vervallen. I.v.m. vakantie niet veel tijd meer dus dat wordt over 6 weken. Gaat die automatische updater wel werkend worden?
Re: Update naar 3.2.0
Geplaatst: 13 jul 2017, 14:18
door El torro
Vermoedelijk niet, die werkt alleen voor updates en van 3.1 naar 3.2 is een upgrade (uitleg van phpbb.com)